Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek új barátokat?

Hogy szerezzek új barátokat?

Figyelt kérdés

Új barátokat szeretnék szerezni!

31(visszafele) éves vagyok.Eddig volt 2 legjobb barátnőm,viszont az egyik elment a sulimból mert Németországba költöztek,és én hiába írok rá,lettek ott új barátai és már vissza sem ír,így nem igazán tartjuk a kapcsolatot. :( A másik barátnőm meg hozzám sem szól konkrétan. Mindig direkt kimegy a mosdóba,és hiába akarok vele menni azt mondja hogy ne menjek,nem kell. És minden szünetét a mosdóban tölti,nem is nagyon akar beszélni senkivel.(btw vele eddig sem voltam annyira jóban,de mivel a másik barátnőmmel jóban volt,így én is)

Mindennap egyedül érzem magam. Az osztályban 1 normális lány sincs,főleg úgy,hogy 4en vagyunk lányok az osztályban velem együtt. Az évfolyamban egyébként van egy kedves,aranyos lány aki nekem szimpi,de nem tudom hogy hogyan kéne vele beszélnem,mert csak tesin találkozunk,szünetekben meg mindig a barátnőivel van. Valaki tipp,hogy hogyan szerezzek barátokat?



2023. szept. 14. 17:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Valaki??:(
2023. szept. 19. 20:23
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogyha szeretnéd megismerni, kezdj el terjeszteni róla kamu dolgokat, ugy h eljusson hozzá, a szerencséd van, akkor megkeres, es tudtok beszélgetni, aztán lehet rossz vége lesz, de megpróbáltad. Amúgy meg próbáldd meg félrehívni.
2023. szept. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!