Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm ha találkozunk...

Barátnőm ha találkozunk nagyon kicsinosítja mostanában magát, miért teszi?

Figyelt kérdés
Csak barátok vagyunk (fiú lány) és azt vettem észre hogy az utóbbi időben nagyon csinosan, sminkelve érkezik mikor találkozunk, beszélgetünk. Rákérdeztem hogy hová megy utánna, hogy hogy ilyen csinos, azt mondta csakide hozzám jött, és megy haza. Hát... Ok. Ha csak barátnak néz, miért mondja azt hogy jól nézek ki, mindig megdícsér! Nem lehet hogy többet akar? Csak nem meri felhozni? Régebben elutasított, hogy csak barátok vagyunk, de mostanàban bókolgat, dícsér hogy milyen jó pasi vagyok. Mi lehet?
febr. 24. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Csak akkor ilyen csinos, ha veled találkozik vagy ő általában mindig ilyen? De én lányként, ha olyannal találkozok aki tetszik, akkor a legjobb formámban/legszebb szeretnék lenni. Szóval igen valószínűleg, többet érez, mint barátság. Egyébként is fiú-lány barátságnál előbn utóbb az egyik elkezd valami többet belegondolni/érezni. Ez szinte elkerülhetetlen😊

Ha neked is tetszik, akkor szerintem, kezdj el egy kicsit másképpen beszélni vele, közeledni hozzá és figyeld a reakcióit.

Remélem segítettem, minden jót!

febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Hogy egy klasszikust idézzek:

Férfiaknál nem működnek a finom utalások, a direkt utalások, a konkrét utalások. Ha egy nő akar valamit, meg kell mondani

febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha nagyon fiatalok vagytok, sokat valtozhattal, es most pasinak lat.
febr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Én a Pennybe is sminkelek, pedig nem tetszik ott senki.


Még egyszer megkérem az égieket, hogy áldjanak meg engem az átlag csúnya pasi önbizalmával, ámen.

febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Mindenhova ugy megyek,h dogos vagyok. Szivesen osztogatok dicsereteket onzetlenul es olyanoknak is akiknek letornem a kezet,ha hozzamernenek.
febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A legőszintébb válaszom, hogy honnan a fészkes fenéből tudjam, hogy mit gondol a barátnőd? Ha te sem tudod, akkor mégsem a barátnőd, mert nem ismered. Én a szűkebb környezetem minden rezzenését ismerem.
febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak annyit írtam válaszként, hogy a lányok így érzik jól magukat. És magukért teszik nem más miatt.


Miért kellett törölni a kommentet?

febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


7


Nem tudom ki törölte a kommentedet!

febr. 25. 09:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy moderátor. De nem szegtem szabályt, szóval érdekesek..🤨
febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amúgy még hozzá tenném a kérdésedhez, hogy az is lehet hogy fontos vagy neki vagy tetszel. De az is lehetséges hogy csak így érzi jól magát.

Tehát két lehetőség van, de ha tényleg csak haverkodtok akkor nem hinném hogy többet érez, ha többet érez akkor észre kellene vedd a viselkedésén

febr. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!