Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akinek nincsenek barátai,miért...

Akinek nincsenek barátai,miért nincsenek?

Figyelt kérdés

febr. 25. 15:41
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs turelmem az emberekhez, jobban szeretek egyedul lenni
márc. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A régiekkel megszakadt a kapcsolatom, mert a hülye szüleimnek muszáj volt falura költözni egy phos kádárkockába, ahol éveken át befagyott a valagunk, télen olyan hideg volt, hogy jégvirág volt reggel az ablakon és látszott a lehelletem.

Persze sulicsere is kellett, mert drága lett volna a bejárás diakbérlet, stb. 🙄 Minek nyújtózkodtak túl a takarón, azt nem tudom... És akkor még nem volt net, nem tudtam nekik írni, a levelezés meg szintén "drága" volt...


Aztán amikor lett net, tudtam volna az új barátaimmal beszélni suli után is, rá kellett jönnöm, hogy a barátság részükről csak addig tartott, ameddig az iskola.


Szóval azóta sincs barátom, nem nevezek senkit se annak, max ismerősnek, kollégának. Elhidegültem a témától is, fárasztanak ma már az emberek meg a bájcsevegés, szóval nem is hiányzik. Jelenleg itt tartok.

márc. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!