Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akinek nincsenek barátai,miért...

Akinek nincsenek barátai,miért nincsenek?

Figyelt kérdés

febr. 25. 15:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
Mert egy csicska lúzer vagyok, azért..
febr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Azért mert a barátaim a párjaik mellől vagy nem tudnak,vagy nem akarnak egy kicsit sem elmozdulni. :/
febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarjak ugyanazt a programot csinalni,amit en. Miattuk nem fogom feladni az erdeklodesi korom.
febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyoldalú kapcsolatok, akkor írnak/keresnek, ha kell valami, csak én érdeklődtem hogylétük felől, találkozókat én kezdeményeztem.

Ha nem kerestem őket, végérvényesen eltűntek az életemből, illetve csak akkor kerültek elő ismételten, ha "gyorsan kellett valami".

febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok.

Történt még olyan, hogy nagyon sokéves barátság végén a "barátom" egy közösségromboló pletykagéppel közölte: nem szeretné velem tovább tartani a kapcsolatot, persze sok bizalmas információ kíséretében tette ezt, valamint azon szörnyülködött, "miért nem veszem már észre hogy nem kíváncsi rám".

febr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
95%
Elmúlt , megváltoztunk ki jobbá ki kevésbé , nincs közös téma bevett programm évek óta , politika hobbi eltérő , elköltöztek , van aki családmániás van aki csak inna csavarogna bulizna vénségére .
febr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Lazy Lover ***** válasza:
100%
rengeteg barátom volt anno de úgymond ki koptak az életből...
febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

A barátság sok önzetlenség felvállalásával jár, minden téren.

Meghallgatod, megbízható Vagy a barátod irányában, időt szánsz rá, segítesz, mindezt akkor is ha épp nincs kedved hozzá. Személyiséged motiválja, pozitív érzésekkel tölti fel.

Valami hasonló módon alakul ki a barátság, ha mindez megvan.

Ha önző vagy, hiányoznak belőled fentiek szerinti alapok, azt hiszem nem lesz barátod

febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egyszerűen nincs szükségem rájuk.
febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért nincsenek, mert iszonyatosan sok munka volt fenntartani ezeket a kapcsolatokat. Érdeklődni, találkozni, segíteni, ha baj van, csak szimplán telefonon csevegni, egyebek. Hiába éreztem adott esetben jól velük magam, mégsem voltak számomra szellemi partnerek, továbbá érzelmi támogatást sem tudtak nyújtani. Egyoldalú volt a kapcsolat. Az érdekesség, hogy ők ezt nem így élték meg, nem értették, hogy miért koptatom le őket, miért nem válaszolok stb. Fel sem mérték, hogy én vajon hogyan érzem magam a barátságban, mik az igényeim stb.

Szóval idővel mindenkit leépítettem és őszintén szólva egyik sem hiányzik.

febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!