Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Va akinek a párjának hasonló...

Va akinek a párjának hasonló barátai vannak?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, de engem nem kedvelnek, ami különösen nem izgat, mert én sem kedvelem a 70%-át. Kapcsolatunk elején nagyon sokat találkoztak még. De kiderült egy olyan dolog, amit én nem tudok elnézni se kapcsolatba, se más emberben. Fogyasztottak olyan dolgokat, amit én mélységesen elítélek. Megkérdezte párom előtte, hogy engem zavarna e. Elmondtam, hogy igen, mégis megtette.

Azóta nem találkozik ezekkel a barátaival, csak messengeren beszélnek, mert én sokáig haragudtam itt rá és inkább nem találkozik velük. Sokszor hívják cuccozni meg ráakarják beszélni, a párom nemet mond és ilyenkor mindig én vagyok a rossz, olyanokat írnak, hogy kalitkába zárom. Mikor bármit ír rólam a párom neki, hogy mennyire szeret hasonlók, annyit írnak, hogy mert hülye vagy és kinevetik.

Más csajokról írkálnak a barátomnak stb.



febr. 27. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A párodnak kellene rövidre zárni velük és eltávolítani őket az életéből. Főleg ha tényleg téged szeret, tényleg letett azzal az életével amit folytatott. Értem én hogy régi barátság, de az ilyen emberekkel nem kell tartani a kapcsolatot. A párodnak nincsen annyi esze, hogy befejezze velük? Téged aláznak folyton és ő még tartja velük a kapcsolatot? Marha jó férfi lehet.
febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy csöpp eszed, hagyod a francba!

Nem egy szinten álltok, ez látszik is!

febr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nagy részüket úgyis utálod,akkor nincs más,a párod döntse el,hogy vagy megszakítja velük teljesen a kapcsolatot,vagy te szakítasz vele.
márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nem önzőség? Sosem kértem senkitől ilyet. Még ha szívem mélyén megkönnyebbülnék akkor sem lenne szívem ilyet kérni.
márc. 2. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapvetően önzőség lenne igen, elmarni valaki mellől a barátait, DE! Jelen esetben ez az egyetlen ésszerű döntés. Nem tisztelnek a barátai téged, ellened beszélik folyamatosan, a rosszba viszik bele. Ez azért egyáltalán nem normális. Neked ezt nem kell tűrnöd igenis kényszerítsd választás elé, ha nem melletted dönt, hidd el akkor sem veszítettél semmit.
márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Az nem önzőség,amit a pároddal csinálnak? Egy párkapcsolatban előfordul,hogy fel kell adni bizonyos dolgokat,kompromisszumot kell kötnie egyik-másik félnek.Jelen esetben arról van szó,hogy idióta drogosoktól szeparálnád el őt,nem pedig szimplán kalitkába zárod.Úgyhogy bátran!

márc. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!