Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van egy nagyon jó férfi...

Van egy nagyon jó férfi barátom, de mióta lett párja, alig van rám ideje, hogy találkozzunk, beszélgessünk, ez nekem jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
Én nő vagyok! Előtte tényleg gyakran találkoztunk, heti egyszer kétszer, beszélgettünk mindenféléről, neki tudtam elmondani a dolgaimat, tanácsot adott mindenben, jó barátok vagyunk! Most hogy alakulóban van neki egy új kapcsolata három hete, mintha hanyagolna, lemondja a találkákat, mivel az új csajjal találkozgat, ezek szerint fontosabb neki a csaj mint én. Viszont mint barátot nem akarom elveszíteni, mindig mellettem volt ha szükségem volt rá, nagyon sok mindenben támogatott mindig. És ez nekem nem esik jól, nem ezt vártam tőle! Jogosan érzem ezt?
febr. 29. 15:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%

"ezek szerint fontosabb neki a csaj mint én"

Szerintem párkapcsolatban fontosabb a pár, mint a barát. A párral a jövőd, életed nagyon szorosan összefügg.

Érthető amit érzel, talán túlzásba esik, de szerintem a normális az, ha a csaj az első neki.

febr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Nem akarlak megbántani! Szerintem kicsit kihasználtad!

Nekem volt hasonló barátnőm mint te, kb egy évig, nekem panaszolta el a pasi ügyeit, az anyagi, munkahelyi gondjait stb, én meghallgattam! De aztán már sok lett! Ez a pasi ilyen, az olyan...persze tőlem nem akart soha semmit csak ego booster voltam, na mg lelki szemetes! Szóval, ha talált magának egy nőt, akivel jól érzi magát, nyilván vele fog több időt tölteni! Még az elején vannak nagyon a kapcsolatnak. Ha pedig most esik le neked hogy lehet hogy elveszítettél valakit, az meg már késő bánat.

febr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Ferfi-no baratsagnal rendszerint az egyik elobb-utobb tobbet akar. Igy tortenik meg az, hogy szerelmesek lesznek egymasba. Itt a pasi reszerol ez nem valosult meg. Es, mivel ez soha nem tetszik a lanynak, aki a baratnoje lett, inkabb vele foglalkozik. Persze lehetnek ettol eltero tortenetek is. Az elet nem szabalyos, barmi megtortenehet, es az ellenkezoje is. ;-)
febr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%
Ezt szerintem mindenki máshogy látja, de én veled értek egyet. Legutóbb láttam egy nagyon találó képet, amin az volt, hogy emlékszel még azokra az időkre, amikor hajnalig cseteltél valakivel? Hol van most ő? Na ugye, hogy inkább aludnod kellett volna.. Pontosan. A barátság sokkal tartósabb általában, a kapcsolatok meg jönnek-mennek. Aztán amikor szingli lesz újra, akkor meg persze kellene valaki...
febr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Még szép, hogy fontosabb neki. Az a srác nem a tulajdonod, ha eddig nem tűnt volna fel.
febr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem teljesen normális, ha valakinek a párja a legfontosabb. Vele tervez közös jövőt, stb.
febr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jó, igaz de eddig legalább el tudtam panaszolni valakinek a dolgaimat, és ő mindig itt volt mellettem, segített, emiatt hiányzik! Most meg borult minden.
febr. 29. 15:51
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ha a párja a fontosabb. Feltételezem neked nincs párod. Majd ha lesz, megérted.
febr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a legfontosabb benne hogy panaszkodhass neki, akkor pláne megértem hogy miért hanyagol.
febr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Férfi-nő barátság mindig nagyon labilis. Még ha épp nem is érez többet egyik sem, bármikor kialakulhat romantikus érzés valamelyikben. Plusz igen, általában addig tart, amíg az egyiknek nem lesz kapcsolata. Kevés ember nézi jó szemmel, ha a párja kettesben találkozgat más ellenkező neművel.
febr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!