Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elég szociális fóbias vagyok,...

Elég szociális fóbias vagyok, munkahelyen többnyire egyedül vagyok, de néha kell kollégákkal lenni 1-2 óra erejéig. Ilyenkor hogyan oldjam a hangulatot és miről beszélgessek pl egy 40 feletti férfi kollégával?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok, eddig szinte csak nőkkel dolgoztam együtt. Most van egy idősebb férfi és egy még idősebb női kollégám akikkel ritkán ugyan de együtt kell lenni néha. A hölggyel még csak el vagyok, de a férfivel annyira nem tudok kommunikálni. És ez annyira cikinek érzem.
2020. okt. 28. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezd a munkával kapcsolatos témákkal, ha még nem beszélgettél vele.

Aztán majd ő valószínű adja a további témákat.

A nőkkel miről szoktál beszélgetni?

2020. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy ötletem, mi az, amiről férfiakkal is, nőkkel is lehet beszélgetni. Esetleg próbáld meg, csak sejtés srészemről amúgy. Én egy hatalmas, tucat-tévé hívő vagyok, mindent elhiszek, amit a tévében mondanak, és ott jó témák vannak, pl hogy nagyon kell félni a hamisított statisztikáktól, hiszen a hatalom jó, látjuk, mindig is jót akartart.


A tévéből csak azt nem hiszem el, ha nem tetszik a politikus két szeme világa, olyankor a másik politikusra szavazok, annak ellenére, hogy minden poltitikust ugyanazok a kamatkapitalista csaló bankárdinasztiák irányítják, így egyik kutya, másik eb, de legalább elhittem a mesét, és azt hittem, ha választom az egyik poltikust a másik helyett, hogy akkor elrtem valamit.


annyir szép és jó világban élünk, csak mint a gyerekek, be kell tartanunk a szabáylokat, amit a tévé mond és hopp! Máris minden jó lesz!


Ha a tévé a kútba ugrik, én biztos, hogy utána ugrom, mert tanxyasi takonygóv bunkbéla vagyok, aki vakon mindent elhisz.


Na jó, nem midnent hiszek el, csak azt nem, ami nem szimpatikus. Ugyanis szimpátia alapon gondolkodom, gondolataim ugyanis nincsennek nekem, a tömegbunkó sorozatgyártott embernek.


Ezért meg is érdemleg a közismerten génmondosító m RNS oltást, és mivel én nem gondolkodom, ezért mindenki, aki mást mosd, mitn mi, az izmos többésg, az a néhány mást mondó az egy tagadó!


Az egy holokauszt tagadó, az egy vírust tagadó akkor is, ha nem tagad vírust, a léyneg, hoyg lealázhassam, mert mi, a néptömeg vagyunk a bunkóblélák, tehát izomból nekünk van igazunk! És mi vagyunk az okosok!


Én is például nagyon okos vagyok, mert gondolkodni nem akaró takonygóc nukóbéla tucatemebr vagyok. De azért azt megmutatták, rá van írva a legtöbb kovidoltásra, hoyg mRNS-t tartalmaz, és ott a DEATH szó, látod miylen okos vagyok? Mág azt is tudom, hogy a DEATH mint lehetséges mellékhatás:


HALÁLT


jelent. Naakkor én már bizzzzzztos mindent tudok én, atanyasi takony bunkó népotmeg béla, aki vagyok.


nos, léehet ,hogytévedek, de szerintem esetleg ez lehet egy hasznos beszédtéma mind férfiakkal, mind nőkkel.


És nehogy gondolkoddzunk, hanem lépjük át a most olvasott választ, mert úgy sincs értelme, beképzelt bunkóbéla akinek a sorait most olvassátok, aki vagyok.


BBBTGBI, azaz Beképzelet Bunkó Béla Takony GócBessenyő Istvány, aki vagyok. Böfike. Egészségemre, én a buta bunkó beképzelt.


Egyébkén mRNS oltás már van epres változatba' is, hááááá' mint a koton. Böf. Kútúrátt vatyok. A lényeg az, nehogy gondolkodjak, mert még a végén rájövök az igazságra és akkor megmenekülök. A múltkor is megmenekültem, amikor leszpotam egy rendőrt. Miután a gumibotját ünként feldugta. Én kérem kultúrált vagyok, nem pedig homofób. A rendőrnek igenis meg vana jogara ahhoz, hogy feldugja önmagának a gumibotot.


Én tisztelem érte! ÉS egy nagyon szerény javaslata legvégére. Vitakuttura végkép ne legyÖn. Mert akkó' há' meg még mög a végén esetleg meg is értenénk egymást, höh. Legalbbis azt hiszem. Mit is akartam írni? Assssee tuGYom. Meee' én gatyok az éééteeemös bunkóbéla, a tévéhívú tucatembör.

2021. jan. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem akarlak megbánatni, de ez nem a feltett kérdésre válaszol, és még csak nem is vicces. Intelligens humorúnak hiszed magad, közben pedig nevetségesen szánalmas vagy.
2021. jan. 23. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!