Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sok lenne egy barátságban ha...

Sok lenne egy barátságban ha a barátotok levideózza állandóan hogy pisil, és elküldi? nincs benn a nemiszerve, de zavaró? 19/F

Figyelt kérdés

márc. 2. 19:48
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
#20 Nekem vagy Neki?
márc. 2. 20:19
 22/32 anonim ***** válasza:
87%
21# Hát ha haverod szerint ez vicces, akkor ok.. De ha tényleg a barátod, akkor esetleg szólhatnál neki, hogy ne hozza magát méltatlan helyzetekbe, mert később ebből nagyobb problémái is adódhatnak..
márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Megkérdezem tőle hamarosan, mit gondol erről!
márc. 2. 20:29
 24/32 anonim ***** válasza:
75%
23# Tuti, hogy az ő profilja és nem valaki szórakozik vele?
márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Igen, az övé.
márc. 2. 20:55
 26/32 anonim ***** válasza:
24%

Figyeleméhség, erre tippelnék vagy pedig bipoláris személyiségzavar (lehet nem ez a neve), amikor az ember csapong, hirtelen egyes helyzetekben nem tudja behatárolni a vonalakat, hétköznapi vagy épp kellemetlen dolgokat hisz viccesnek egy adott pillanatban.

A kérdés az is, hogy milyen a viszonyotok és mi a célja a videókkal.

Lehet ez egy fétise és nektek mélyebb a viszonyotok és a célja, hogy a hosszúságát mutassa a pisilésnek.

Vannak videók a neten, ahol valaki direkt azt mutatják be, hogy az illető milyen sokat pisilt.

Lehet nem fétis, csak hirtelen azt találja viccesnek, hogy egy tök érdektelen dolgot elküld, te meg ezen meglepődsz.


Szerintem ha zavar, beszéld meg vele.

márc. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
5%

Hogy feljelenthető-e, mert ezt is kérdezted, igen. Közterületen pl tilos pisilni és ha ezt rögzíti, az bizonyíték.


De szerintem kérdezz a politika kategórián belül a törvények alkategóriában, hogy a vizelet rögzítése és szétküldése, a közterületen vizelés milyen büntetést von magaután.

márc. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
56%
Hogy hogyan beszéld meg vele? Óvatosan, finoman. Ha arról van szó, hogy csapongó, akkor a visszautasítást is nehezen utasítja, az ő fejében úgy jön le, hogy vicceset akart tenni, de rosszul sült el, lehet téged hibáztat, lehet magát, de nagyon rosszul is érintheti, ezért semmiképp se indulatosan vagy negatívan tálald neki meg én nem is vágnám a fejéhez a feljelentést, sterintem higgadtan beszélj velr.
márc. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva? (Utolsó 3 vagyok)
márc. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog.
márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!