Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sok lenne egy barátságban ha...

Sok lenne egy barátságban ha a barátotok levideózza állandóan hogy pisil, és elküldi? nincs benn a nemiszerve, de zavaró? 19/F

Figyelt kérdés

márc. 2. 19:48
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
74%
9# Remélem csak egy nagy troll vagy. Ha meg igaz a sztori és tényleg a barátod, akkor esetleg szólhatnál neki, hogy ne csináljon magából komplett hülyét..
márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Nem trollkodom, milyen kockázatokkal jár neki az, ha ezt csinálja?
márc. 2. 20:02
 13/32 A kérdező kommentje:
Bár közterületen veszi fel, emiatt fel is jelenthető? Egyszer másik telefonját odatette és lepisilte Private Sabina-t, kivetítette. Emiatt feljelenthető?
márc. 2. 20:04
 14/32 anonim ***** válasza:
45%
13# Baromi nagy barátja lehetsz, hogyha ahelyett, hogy beszélnél vele személyesen, inkább kiteregeted a dolgait Gyakorin.. Már ha nem kamu az egész sztori..
márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
83%
Ez inkább tűnik betegségnek. Pont nem érdekel senki vizelete, igazából még a sajátom sem, de hát azt nehéz elkerülni.
márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Én pont ezért tettem fel a kérdést, hiszen nekem vicces, de nem tudom, hogy ez milyen kockázatokkal jár, és ha itt kapok egy normális választ, akkor leülök vele beszélgetni. Eddigi válaszok alapján, nekem inkább csak egy undor, de mondjuk nyilván ha nemiszervét küldözgetné el, az más lenne.
márc. 2. 20:08
 17/32 anonim ***** válasza:
78%
Hát, ha ez neked vicces, akkor röhögcsélj rajta, nincs ezzel sem gond, csak ne mesélgesd másoknak, mert ez alapján ítélnek meg majd.
márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Van egy baráti csoportunk, oda is beküldi, egyszer beküldte a matek csoportba, és mielőtt látta a tanár, törölte, mi beszéltük le róla.
márc. 2. 20:15
 19/32 anonim ***** válasza:
47%
18# Az én definícióm szerint a barátság azt jelenti együtt nevetni valakivel, nem rajta.. De lehet én vagyok rosszul bekötve.
márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
34%
Hozzáértő pszichológushoz lenne érdemes fordulni. Ez a viselkedés valami kisgyerekkorból visszamaradt élmény hatására rögzült, normális (általános) esetben a felnőttkor küszöbére érve eltűnő magatartás. Nagyban hasonlít arra, amikor a szenilitás során szintén felszínre törnek ilyen élmények és viselkedés.
márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!