Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyetemista lányként egyetemis...

Legyenszépnapod! kérdése:

Egyetemista lányként egyetemista fiúkkal barátkoznék, ismerkednék, de a karomon csupa lány van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

ELTE BTKra járok, mindenki tök jó társaság de kb 90% aki körülvesz az lány, ráadásul a szakomon mégrosszabbak az arányok mint a karon (magyar szak). Nemrég voltam gamer szakkörön (gamer!!!), hogy hátha, de ott is több volt a lány :c


Főleg a pártalálás miatt, de nem is csak a miatt barátkoznék srácokkal is, hanem mert az ő társaságukat is igényelném. Arra gondoltam hogy más karok programjaira kéne menni, ahol több a srác (pl informatikai kar)

De a facebookon meg az oldalon csak az előadások, meg az ilyen nagyobb szabású programok vannak, ahol én nem tudok ismerkedni (ennyire nem vagyok rámenős), a kisebb, beszélgetősebb programok nincsenek kint.


Esetleg tud valaki ötletet, hogy hol nézzek programokat?


(társkereső nem az én világom, a bulik sem, ezeket ne írjátok pls)


bocsi ha nem annyira érthető a problémám, nem akartam nagyon hosszú lenni, de köszi mindenkinek aki segít



márc. 2. 22:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ó, itt jó helyre jöttél kérdező, tovább keresned sem kell :D
márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a karodon csupa lány van, nézz szét a lábadon! Ez az egyik. A másik, hogy magyar szakos hallgatóként lehetne jobb a helyesírásod. Végül... nézz át a TTK-ra, ott csak vannak srácok is!
márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

ja egyébként elsőéves vagyok, bár ez gondolom sejthető volt


#2 nem tudom mire gondolsz, én nem úgy vettem érsze hogy ezen az oldalon túlságosan tolonganának az értelmes, intelligens, egyetemista srácok


nem azért írtam ki a kérdést, mert itt akarok ismerkedni...

márc. 2. 22:21
 4/17 A kérdező kommentje:

ja bocsi a helyesírás miatt, nem olvastam át mielőtt kiírtam, át kellett volna,

amúgy a válaszod nem segített, ezt magamtól is kitaláltam, hogy más karokra kell nézzek, de ez nem ilyen egyszerű, hogy beteszem a lábam az épületbe, és már mindenki barátkozik velem

márc. 2. 22:26
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én sem arra gondoltam, hogy a TTK büféjénél kacsintgatsz a fizika szakos srácokra, miközben lekváros buktát tolsz a szádba. Nyilván vannak rendezvények, amelyek még nem minősülnek bulinak, mert azokat ugye nem szereted. Könyvtárban is elkeveredhetsz olyan részlegekre, ahol inkább srácok vannak. Ha sportosabb alkat vagy, mehetsz túrákra. (22.19 vagyok)
márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Miért csak egyetemisták?
márc. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Igaz én csak BGE-s vagyok, de ha szimplán barátkozás is érdekel nem csak a párkeresés akkor tudom ajánlani magam mint értelmes, intelligens egyetemista srác :p
márc. 3. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

3.

Lehet nem tolonganak, viszont akadhatnak. Na nem magamra gondolok, mert már nem vagyok egyetemista (TTK-n voltam, fele-fele volt kb. az arány nálunk), se BP-n, de még lehetek:)(megint)


Szerintem is jó ötlet lehet rendezvény. Pl. földtudományos forgatagra csak megy valaki. (de az lehet ősszel van)

Illetve felvehetnél szabvál tárgyat mondjuk, hogyha nem ütközik a Tiéiddel és át tudsz érni. Sok minden van. Neptunban az embereket is látod ha jól emlékszem, akik felvették, szóval látnád mennyi fiú, mennyi lány. És azt is, hogy kik azok. :) Nem tudom ez mennyire jó ötlet, csak hátha.

márc. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát engem csak a szex érdekelne, úgyhogy kiestem.
márc. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

félreértitek a kérdést, nem azért akarok egyetemistákkal ismerkedni, mert ők jönnek be, és nem is ITT akarok ismerkedni


szeretnék eltésként az ELTE más karaira eljárni programokra, de nem tudom ezeket a programokat hogyan találhatnám meg (facen meg az elte oldalán nincsenek fent)


úgy látszik nem voltam elég egyértelmű...

(most a privát üzikre is gondolok)

márc. 3. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!