Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedne egy lehetőleg nem...

Ismerkedne egy lehetőleg nem alkoholizáló, dohányzó, füvező egyetemista korú lány Szegeden?

Figyelt kérdés

Igen, tudom hogy az emberek egy jókora részét kiszűröm ezzel és ez talán abszurdnak is tűnhet, talán az is. Ezek viszont olyan dolgok, amikben nem tudnék társ lenni, ezért lenne jó valaki hozzám hasonlóval is beszélni.


Én 20 éves srác vagyok



#ismerkedés #randizás #Szeged #küldj kiscicás videót
febr. 16. 17:36
 1/10 anonim válasza:
Alkoholista ne legyen, de nyugodtan bagózhat, füvezhet?
febr. 16. 20:30
 2/10 anonim válasza:
Ilyen sok lány van Szegeden, aki ezeket tolja? Basszus, oda kéne költöznöm.
febr. 17. 04:50
 3/10 anonim válasza:
Szerintem elég sok ilyen van
febr. 17. 09:24
 4/10 anonim válasza:
#1 azt írta ne piáljon, (ne) cigizzen és (ne) füvezzen
febr. 17. 09:26
 5/10 anonim válasza:
Mit jelent az egyetemista korú? Én 45 évesen szereztem a második diplomám.
febr. 17. 09:56
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze, úgy értettem, hogy egyiket se csinálja lehetőleg. Egyetemista korú alatt persze a korosztályomra gondoltam.
febr. 17. 14:35
 7/10 anonim válasza:

"tudom hogy az emberek egy jókora részét kiszűröm ezzel"

És milyen jól csinálod!


"és ez talán abszurdnak is tűnhet, talán az is"

Nem, egyáltalán nem az, nagyon jól teszed!


"Ezek viszont olyan dolgok, amikben nem tudnék társ lenni, ezért lenne jó valaki hozzám hasonlóval is beszélni."

Csak olyanokkal beszélj!


Ezekben ne köss kompromisszumot! Így is épp elég sok lány közül válogathatsz majd. Ne siess el semmit, semmi értelme!

febr. 18. 14:14
 8/10 anonim válasza:

"Igen, tudom hogy az emberek egy jókora részét kiszűröm ezzel és ez talán abszurdnak is tűnhet"


Azért elég szomorú, hogy ott tartunk, hogy abszurdnak számít kiszűrni az alkeszeket, drogosokat, bagósokat, meg hogy szerinted ez az emberek jókora része. Nem tudom, milyen körökben mozogsz, de az ismerősi körömben senki nem él ilyen szerekkel, sem fiúk, sem lányok. Legfeljebb alkoholt kis mértékben, alkalomszerűen fogyasztanak és ennyi.

febr. 18. 14:39
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es köszönöm szépen a válaszod, gyakran érzem magam különcnek ezen igényeim miatt.


Kedves 8-as, tudnál beszélni egy kicsit az ismerősi körödről? Én úgy érzem, hogy nagyítóval kell keresni az ilyen embereket.

febr. 18. 18:48
 10/10 anonim válasza:
Vallásos körökben könnyebben találsz olyan lányokat, akiket keresel. Ha nem is vagy (még ;-) ) vallásos, azért érdemes arrafelé is keresgélni. A vallásosak se mind szentek, nem arról van szó, de azért arányaiban mégis más közeg az, mint az átlag mondjuk középiskolai, egyetemi közeg.
febr. 18. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!