Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írjak a barátnőmnek 5 hónap után?

Írjak a barátnőmnek 5 hónap után?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel nem beszélek 5 hónapja. Nem vesztünk össze, csak volt egy nézeteltérésünk, és valahogy megszakadt a kapcsolat. Nem váltunk el rosszul, de mégsincs jó érzésem az egésszel kapcsolatban. Viszont mostanában folyton azon gondolkodok, hogy ő volt az egyetlen barátom, aki mellett önmagam lehettem és nagyon hiányzik (nem csak emiatt). Emellett volt egy sérülése, amiről hallottam és ezért aggódok is érte. A kérdésem az, hogy írjak e neki ennyi idő után? Mert nagyon bánt az egész dolog és úgy gondolom, vagy le kéne zárnunk vagy meg kéne próbálnom újraéleszteni a barátságunkat. De vajon túl késő lenne neki írni?

márc. 3. 21:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy késő?
márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
*!
márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

Ilyen téren egyáltalán nincs késő, sőt…

Egy próbát mindenképp megér :)

márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
7%
Csak tudod az azért elég gáz, hogy ezt nekünk kell eldöntenünk helyetted.
márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
#4 Én fogok dönteni, hogy ráírok vagy sem, csak ki akartam kérni mások véleményét,hogy vajon túl késő e ennyi idő után :)
márc. 3. 22:18
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Amíg azon rágódsz, hogy túl késő-e, addig lehet az 5 hónapból majd 6 hónap lesz, és így tovább.
márc. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igazad lehet
márc. 3. 22:21
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon igaza van a hatos válaszolónak.

Én is így jártam. Egy nagyon jó barátommal összevesztünk, mert az akkori barátnője nem engedte hogy beszéljen velem. Mindent egymással osztottunk meg előtte évekig. 2018-ban beszéltünk utoljára. Sokszor eszemben volt, hogy írjak-e neki újra, mert hiányzik, de elteltek az évek, aztán nem mertem. :(

Úgyhogy mindenképpen ÍRJ NEKI! Mit veszíthetsz?

N

márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy írjál, különben örökre megszűnik a kapcsolat. És ne legyen bűntudatod, mert ő se írt, így viszont te felveszed a fonalat.
márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Írj neki, vagy soha nem lesztek már jóban.
márc. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!