Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha már unom,hogy a...

Mit tegyek ha már unom,hogy a baráti társaságom állandóan csak inni akar?

Figyelt kérdés

Persze pl 19-20 évesen ,nem tagadom,nekem is állati nagy buli volt péntek esténként berúgni üvöltetni a zenét valamelyikünknél ,de így lassan 26 évesen már más a fontos és baromira unom. Ha valamikor elmegyek/elmegyünk koncertre/szórakozóhelyre nyilván én is iszok egy két piát,de addig amíg jól esik.

De már ezen kívül ezer más dolgot ki lehetne találni, mikor találkozik a társaság.

Köszi a válaszokat!


márc. 23. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Keress új barátokat, akik kultúrálódni is akarnak.

Ha bulira vágysz, akkor találkozol a régiekkel.

márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobj fel ötleteket "józan programokra". Mi pókerezni szoktunk összeülni, vagy elmegyünk túrázni, volt hogy evezni mentünk el vagy egy hétvégére horgászni. Persze mi is szoktunk menni szórakozóhelyekre vagy kocsmába billiárdozni, csocsózni, dartsozni stb. Én nem iszok, de bulizni szeretek azért. Amíg senki nem aljasodik le, addig szerintem azzal sincs gond ha isztok néha.
márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is dobj be új programajánlatokat, és keress más barátokat is. Akikkel mást is lehet. Ezek talán nem is biztos, hogy barátok. Csak a megszokás kedvéért nem érdemes velük maradni. Lehet, hogy a személyiségfejlődésednek pont az tenne jót, ha egy kicsit nyitnál, és befogadnál más embereket, eseményeket, és ebből meg el-elmaradnál, ha nem esik jól.
márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress magadnak új barátokat. Őket úgysem fogod tudni megváltoztatni. Attól még velük is tarthatod a kapcsolatot, de jó, ha elkezdesz közben olyan emberekkel is ismerkedni, akikkel jobban egy hullámhosszon vagytok.
márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van bulizós társaságom, otthon dumálós, lelkizős, grillezős társaságom, és olyan akikkel kirándulni utazni lehet.

Keverni se lehet, a bulizós nem megy múzeumba, a kirándulós nem iszik.

Így van jól, színes az élet.

márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pedig a legjobb a péntek esti buli a jó zenére:

[link]

márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Tök irigylem az olyanokat, akiknek többféle típusú barátjuk is van :)
márc. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mennyivel pozitívabb lenne az a megfogalmazás, ha azt mondanád, hogy én is arra vágyom, hogy többféle típusú barátom legyen. :) Lehet ez cél is, és tehetsz érte. :)
márc. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Keress más barátokat vagy menjetek el olyan helyre ahol nem az ivas a fő tevékenység. Pl elmentek a plázába, elmentek kirandulni a hegyekbe, utazzatok el külföldre 1-2 napra.
márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aktívan tegyél érte, hogy ne ez legyen a program: te találj ki mást és hívd el őket.

Mondd ki, hogy te nem szeretnél - mindig - inni, csináljatok mást. Meglátod, a pia nélkül is barátok vagytok e...

Ne menj piálni ha nem akarsz. Nem kötelező, egyedül is lehet lenni és meg is lehet gyengíteni kapcsolatokat, nem kell hogy örök életre ugyan olyanok maradjanak.

márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!