Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan éld túl mikor a legjobb...

Hogyan éld túl mikor a legjobb barátod ghostingol?

Figyelt kérdés
márc. 26. 10:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem baratsag. Illuzio.
márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a netes barátságok vagy átalakulnak igazi barátsággá, ergo elkezdtek találkozgatni, ha nem is heti rendszerességgel, mert mondjuk nagy a távolság... Vagy elkopnak.


Megkérdezhetem, mióta nem jelentkezik?

Miről beszéltetek utoljára?

márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
11# így van! Köszönöm szépen?
márc. 26. 11:42
 14/21 A kérdező kommentje:
12# tegnap beszéltünk utoljára. De ez több hónapos dolog, vagyis beszélegetés volt. Szóval ha ritkulna beszélgetés vagy valami és akkor úgy tűnik el... az valahogy.. (tudom az is ghosting) de az valahogy mégis más lett volna...
márc. 26. 13:11
 15/21 anonim ***** válasza:
74%

Tudod mi a barátság? Ami 10-20 éve tart, nem 1-2 hónapja!

1-2 hónap arra se elég hogy alapszinten megismerjed, pláne ha online!

márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Azóta sem érkezett válasz tőle, Kérdező?


Sajnos ez a baj a netes barátságokkal; nagyon nagy százalékuk elkopik, ghosting-gal végződik, mert valamilyen okból nem sikerült ezt átemelni offline barátsággá. Vannak persze szerencsés kivételek, ahol találkozások, offline programok nélkül is tényleges, komoly barátság tud kialakulni, de nem ez a gyakoribb.

Gimis koromban, ahonnan lassan 5 éve, hogy ballagtam, túlzás nélkül közel 10-15 olyan netes barátom volt, akikkel extrém sokat beszélgettünk éveken át. Azóta már mindenkivel megszakadt a kapcsolat, és csak egy olyan eset volt, ami miattam történt. Nem vagyok rá büszke, de így volt.

ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Egy nap múlva előkerült.... Állítólag skype frissítés eltünteti a kontaktokat. Nem tudom én már frissítettem de nem tüntette el....

De amúgy már kezd befulladni a kapcsolat úgyhogy mindegy is.... Tényleg nem is érdemes interneten ismerkedni sem.

ápr. 7. 01:35
 18/21 anonim ***** válasza:

Baszki, egy napig nem beszéltek, és már hisztizel...

Jobban is jár, ha lekopsz róla.

ápr. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

18# hát ez nem hiszti, viszont lehet hogy szemfényvesztés. Mivel ez már a második eltűnési kísérlet volt. Ráadásul úgy tűnik hogy a valódi személyisége is most kezd megmutatkozni....

Én nem kopok le, deha lekopik, már másképp fogok hozzáállni.

ápr. 8. 21:03
 20/21 anonim ***** válasza:

Ember, van, hogy a legjobb barátommal napokig nem beszélek, mert mindkettőnknek megvan a maga dolga... Az, hogy egy napig nem ír üzit, az nem ghostingolás, meg eltűnési kísérlet.

Falra mászom az ilyen hisztérikáktól.

ápr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!