Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám magamra is...

Hogyan tudnám magamra is felhívni a figyelmet, ha az eszméletlenül szép legjobb barátnőmmel vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy amikor együtt megyünk társaságba, szórakozni a legjobb barátnőmmel, mindenki csak őt veszi észre. Én is egy helyes, csinos lány vagyok, ha egyedül vagyok vagy másokkal rendszeresen dicsérnek, érdeklem a fiúkat és nem is érzem magam csúnyának. De a legjobb barátnőm valami hihetetlenül szép nő. Nagyon érdekes is a külseje.

Ő; Világító, világoskék szemek, derékig érő vöröses barna haj, csontos, de finom arc, pisze orr, nagy cicik (mondjuk megcsináltatta, attól még jól áll neki), és törékeny alkat. 168cm.


Én: Nagy zöld szemek, barnás (unalmas) mellig érő haj (az enyém sajnos vékony, nem bírja a festést), az arcom összeségében helyes, cuki, szép, de nem olyan kiugróan gyönyörű, mint neki. Én is vékony vagyok, de én inkább az a modell alkat, magas vagyok (176cm) és lapos. Mindig csinosan öltözök, sokszor hordok szoknyákat, ruhákat, ékszereket, szép csizmákat, szolidan sminkelek, a hajam mindig ápolt stb.


Most ha együtt megyünk valahová látom, hogy őt rajongják körbe, még az is, aki nekem tetszik látom hogyan néz rá (noha nem mutatja ki szavakban, tettekben), úgy érzem semennyire sem vagyok észrevehető mellette.

Már azon gondolkoztam, hogy én is csináltatok mű ciciket. Mindig plasztika ellenes voltam, de most kicsit megirigyeltem tőle.


Az nem megoldás, hogy ne barátkozzak vele, mert szeretem, nem is ő viselkedik úgy, hogy elnyomjon. Szimplán annyira szép.


márc. 9. 04:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Bolond vagy, minek műttetnéd meg magad. Figyelemre vágysz? Irigy vagy? Kicsit felszínes is. Legtöbb ember csak boldog akar lenni, te meg mégis mit akarsz? Mindenki imádjon?
márc. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Az irígységet nem gyógyítja meg a műcsöcs.
márc. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Magabiztossággal, amit az élettapasztalatok adhatnak.


Arra nem gondoltál, hogy esetleg neked néhány évet kellene várni - és talán fordulhat a kocka? Vagy adódhat bármilyen más élethelyzet, ami rád irányítja a figyelem fókuszát?

márc. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Figyelj, ha akkora melleid lesznek mesterségesen, jól esne neked ha a férfiak csak azért rajonganának körbe?? És nem a személyiségedért vagy a szépségedért??

Felesleges a műmell. Ráadásul veszélyes is, egy idő után ki kell venni cserélni mert a szervezetedbe kerül az a szenny és komoly betegségeket is tud okozni. A repülőn fel is robbanhat, és ezt most halál komolyan mondom. Felesleges.

Vagy ne barátkozz vele, vagy ne járjatok társaságba közösen vagy próbálj meg hozzá csinos lenni? Sminkelj máshogy vagy bármi. De ne műttesd magad!

márc. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

Műcicit csináltatsz se fognak jobban észrevenni. Sugárzik rólad az irigység és ez társaságban biztos le is blokkol. Nem tudsz felszabadult vidám lenni.

Kinek kell egy savanyú nő?

márc. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

Sok férfi nem szereti a nagy melleket.

Felesleges elcsúnyítani magad.


Szeressenek úgy ahogy vagy.

márc. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha együtt buliztok, mi szükséged van mások figyelmére?


Neked elsősorban a személyiségeddel van gond.

márc. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vele lennél elfoglalva, akkor észrevennéd azokat, akik téged figyelnek. Egy jó pszichológus sokat segíthetne neked.

A szilikon mell nem elítélendő, de a te bajodra nem lesz megoldás.

Amúgy ha festeni nem tudod a hajadat, akkor próbálj ki parókákat. Rohadt sok csaj hord ilyeneket.

márc. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Jesszus: szerintem ne tegyél semmit, ne versenyezz h*eségeken mással.
márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%
Tényleg kiborító lehet, ha ez rendszeres. Mert a leírtak alapján te se vagy átlagos jelenség, de a férfiaknak olyan kell, ami jobban kirívó. És akkor mondjátok, hogy a ferfiak persze nem felszínesek, meg stb. Amúgy érdekes, de velem is mindig ez volt, ha szebb barátnővel mászkáltam, de fura módon ha meg én voltam a szebb, akkor is többnyire a másikat rajongták körbe, hogy ne érezze magát rosszul stb...pedig én nem voltam sose elszállva magamtól..
márc. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!