Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Biszexuális férfiak szoktak...

Biszexuális férfiak szoktak személyesen ismerkedni? Úgy értem, hogy nem párkapcsolat keresés miatt, hanem tapasztalatcsere, és hogy valakivel beszélgetni tudjon. Nekem erre lenne igényem, hiszen kicsit mással küzdök mint egy hetero.

Figyelt kérdés

márc. 31. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érted hogy személyes találkozó ,és beszélgetni kinél hogy működik a dolog?
márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Igen. Vannak barátaim, de szerintem egy heteró nem ért meg, ha fiús dolgokról beszélek. Vagy attól tartok azt hiszi, rá akarok hajtani.


Vagy azt, hogy mégsem vagyok/voltam szerelmes a barátnőmbe.


Nem tudom. A barátaim szokták úgy megjegyezni, hú de jó ez vagy az a csaj.

Én meg szeretném ha lenne valakim, akinek feloldódva mondhatnám, hogy nekem is bejön az a szőke, de a mellette álló pasi még jobban tetszik.


Szeretnék olyan barátot, ahol én én vagyok.

márc. 31. 23:35
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Á értem...Az a baj hogy szerintem ez elég nehéz lesz.szerintem a biszex srácok többsége erre ,ilyen kapcsolatra nem vevő....de hangsúlyozom ...a többsége.A melegekkel meg az a baj ,hogy lehet többet akarnának.hmm nem tudom...mindenesetre nekem szimpatikus dolog amire igényed van,és egyáltalán,teljesen természetesnek tartom.1es vagyok.
márc. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Olyan, mintha mindig rejtőzködnék.
ápr. 1. 00:08
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
1-es 3-as vagyok.abszolut megértelek...teljesen
ápr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#4 De szépen mondtad! Tudod, szerintem az ember gyakran rejtőzködik, ha biszex, ha hetero, akármi.
ápr. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem, nem akarom, hogy bárki is tudjon róla az ismerettségi körömben
ápr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Jaja, szexről nem beszélünk!

De már emiatt is teljesen egyedül érzi magát az ember, ahogy a kérdező is.

ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én szerencsésnek tartom magam de barátaimmal nem nagyon vannak tabuk és nem kell előlük elrejtenem semmit.

Az lehet hogy nem állok készen arra hogy elmondjak valamit de az egy másik kérdés.


Szerintem nagyon fontos a nyitottság, különben nem lesznek igazi barátaid akik mindenben ottvannak melletted.

ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Ha szeretnél, írhatsz.
ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!