Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire normális az, hogy...

Mennyire normális az, hogy egy barát, ahelyett hogy miután megbántott, és rendezné a konfliktusunkat, anotalkon másokkal ismerkedik?

Figyelt kérdés

Tehát, pörög az insta követési száma felfelé, eddig sose, nekem alig ír, és ha ír, akkor is azt, hogy nem bizik bennem.

Én a vita előtt ezeket a dolgokat tettem meg érte:

- Amikor baja volt segítettem neki

- Vettem neki dolgokat

- Bevédtem mikor bántották

- Lelkileg segítettem akár hívásba

- Találkozókat ajánlottam fel amit rendszeresen lemondott


Ő is gyakori felhasználó, ismerkedés topicba amikor december 23-án magamra hagyott, mindenkinek irkálta, hogy szeretne barátkozni, pedig akkor ssemmit sem csináltam amiért berágott rám, és megbántott, amit bevallt



ápr. 16. 19:30
 1/4 A kérdező kommentje:

Ő ezeket tette meg értem:

- Ignorálás

- Szidás

- Borderlineosnak diagnosztizált, mikor probléma adódott a viselkedésével

- Berángatott egy vitába, hogy védjem be, azóta zaklatnak engem is

- Magamra hagyott karácsony előtt

- Kérdés írt rólam kétszer is, az egyiknél engem szidtak, mert úgy írt ki

ápr. 16. 19:31
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem vennéd észre ő nem a barátod. Te mégis ragaszkodsz hozzá eszméletlen módon. Tehát lehet, hogy igaz, hogy borderline vagy.
ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudunk olyan sokat a körülményekről ahhoz, hogy véleményt tudjunk mondani a fentiek alapján. Én sajnos azt gyanítom, hogy ő mégsem lehetett annyira igazi barátod, még ha ő azt is állította...ilyen szempontból remélhetőleg később te is rájössz és örülni is fogsz, hogy megszabadultál tőle.

Én a helyedben azt csinálnám amit ő, én is ismerkednék másokkal. Ha viszont tényleg igazi barátság volt köztetek, talán idő kell neki hogy ezt belássa, és később még kereshet téged.

Azt nem értem amúgy, hogy ő diagnosztizált téged borderline-osnak, vagy te őt?

ápr. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Te írtál már ide több kérdést.

Mert mentális beteg vagy. Azóta sem kértél segítséget.

ápr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!