Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Aki csúnya gyerek az ÁLTALÁBAN...

Aki csúnya gyerek az ÁLTALÁBAN rosszul szocializált felnőtt lesz?

Figyelt kérdés
Utálni fogja az embereket?
ápr. 22. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

nem minden kevésbé jó adottsággal megáldott ember lesz antiszoc, gonosz, emberundorú. :) Szerintem nem függ össze.

Az, hogy az ilyen gyerekeket általában kikiözsítés, bántás éri az más, az okozhat bosszút, de nem feltétlen lesz ez negatív hatással a felnőtt létre.


Én kövér gyerek voltam. csúfoltak, dobáltak banán héjjal, kaja maradékkal. bántottak, tépték a hajam stb.

Gimire lefogytam, csinos lettem. én lettem ilyen aki másoknak beszól, stb.

1-2 évig aztán nagyon megbántam. a bosszú forrt bennem, de rájöttem, hogy nem az okozta a fájdalmam akit bántottam.

ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem
ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Szerintem én pont azért tanultam meg másokkal bánni, mert dagadt voltam, és valamit fel kellett mutatnom, nem fogadtak be sehova pofára. Csúnyaként semmi nincs ingyen, de vagy megtanulod értékelni máshogy az embereket, vagy olyan leszel, akit extrém módon lenyűgöz egy szép ember.
ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lesznek benne maradandó károk sok esetben, de ez az egyén akaratán és életfelfogásán is múlik, hogy miképpen fogja ezt feldolgozni és hogyan fog ezután az emberekhez állni.
ápr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mit értesz a csúnya alatt? Az arca átlag alatti?
ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

6


Igen. Arc átlag alatti, fura, vagy csúnya.

Az, hogy valaki túlsúlyos még semmit nem jelent, csak annyit, hogy lehet a szülei etetik dögivel.

Attól lehet alapból jó genetikájú, szép, helyes.

Ha valaki 15% testzsír mellett is csúnya az csúnya.

ápr. 22. 12:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt úgy lehet ledolgozni, ha az illető kamaszként talál egy nagy érdeklődési kört és abban elkezd ismerkedni. Ilyen történetem van.

Észben már gyerekként meghaladtam a kortársaimat, de ez semmilyen előnyömre nem vált. Közben kövér voltam, allergiás voltam, nem szerettem a sportot, bénácska voltam, bullying-oltak minden miatt, tipikus fekete bárányként bezártak engem egy kalitkába. A középiskolások karoltak fel engem és közben megismertem az animéket, 4 év alatt kikupálódtam. Egészségügyileg rendbe-jöttem, lefogytam, cingár lettem, néha volt kedvem focizni, már elmentem nyaralni a fiúkkal, animésekkel ismerkedtem az interneten, összegyűjtöttem baráti kört. Azóta 30 év felett is gyarapodtak a szabadidős tevékenységeim és kétféle segítő feladatot tanultam. Szakmai ártalomként járok ide fel. :-) Úgyhogy gyerekkori bezárkózás teljes ellentéte lett.


35/F

ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja: gyerekkoromban lányos arcom volt és ez mára egészen mást eredményez... Legalább 10 évvel fiatalabbnak nézek ki. Mellékesen az osztálytársaim 90%-a fel sem ismer. Egyszer meséltem már azt, hogy némelyek meg vannak sértődve. Amiért nem velük voltam ilyen nyitott és nem magukat hibáztatják. Talán nem kellett volna bullying-olni...!
ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
Nem feltétlenül, anno az osztályomban 1-2 szebb gyerek volt, a többi nagyon max átlagos de a többség csúnyácska volt. Mégis a nagy részük népszerű volt és élénk szociális életet éltek.
ápr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!