Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy barát barátnő agódik...

Ha egy barát barátnő agódik értem, az biztos csak barátságot szeretne?

Figyelt kérdés
Kicsit megfáztam, hallotta a hangomon telefonban, hogy rekedt vagyok, bár azt mondta hogy nagyon szexi a hangom így, azóta minden nap keres, felhív hogy hogy vagyok, de lehet csak beszélgetni akar. Értem hogy aggódik, de csak egy kis megfázás. Ez biztos hogy csak baráti aggódás? Találkozni is akár, bár az eddig is volt jópárszor, beültünk inni valamit, vagy egy kávéra. Kezdem nem érteni! Véleményetek?
ápr. 23. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez a fazon nem barátkozni akar. Az tuti. Ez egy nagy manipulátor, már ahogy feléd lépett és előadta magát már lehet látni..


Én a helyedbe nem venném fel a telefont.

ápr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

1+ Őszintén-a fazon már tudja, hogy idő kérdése és a lábaid máshol lesznek mint ahol kellenének lenniük.


Ennek te már meg vagy, ha csak nem fordulsz 180 fokot-és iszkiri.

ápr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De a kérdező a kérdés alapján fiú… szóval, aki érdeklődik felőle az nem fazon, hanem egy csaj. ( remélhetőleg)

Na de kérdésedre egy válasz, biztos be jössz neki, és ez a megfázás nagyon jó indok neki, hogy fel hívjon, érdeklődjön felőled és ezáltal egy beszélgetés alakuljon ki. A többi rajtad áll, hogy ha oda kerülne a sor, akkor akarnál-e tőle többet is, mint barátság.

ápr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3

Én is így gondolom, akarna valamit, de a fura hogy most alakul egy kapcsolata éppen. Minek foglalkozik velem?

ápr. 23. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet az egy B-terv csak neki, mert veled eddig nem jutott előrébb. Ezt nektek kell megbeszélni.
ápr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!