Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy vágyam volt egész életembe...

Egy vágyam volt egész életemben, hogy elkerüljem a paraszt, érzéktelen, szociofasiszta embereket. Nem sikerült. Kudarcot vallottam?

Figyelt kérdés
ápr. 25. 12:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Szociofasiszta: az én értelmezésemben azok a hierarchia és státusz b**i emberek akik pénzért vagy egy kis dicsfényért eladnák még az anyjukat is.
ápr. 25. 12:20
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Üdv Magyarországon!
ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemesebb cél lett volna, hogy ne válj azzá ami ellen küzdesz.
ápr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Üdv a valóságban!
ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3


Meghasonul az ember. Viszont bár azt kellett mutatnom, hogy olyan vagyok mint ők, legbelül mindig is feszültség volt bennem amiért nem lehettem az aki vagyok. Ezért azt gondolom, hogy nem vesztem el teljesen.

ápr. 25. 12:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az egyéni baromságodat,hogy szociofasiszta (mi ez a hülyeség!?) elfelejthetnéd.Elmebetegek akik mindenben Hitlert meg Mussolini fasizmusát látják bele! Egyébként a leírtakat már létezik kifejezés ez pedig az Opportunista!

ezt használd inkább.

ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a hibád, ez az ország alapból ilyen.
ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor egy kis önismereti rész: amit próbálunk elkerülni folyamatosan azon tartjuk a figyelmünket, tehát egy csomó energiát arra helyezünk, hogy amit ki akarunk zárni annak adunk figyelmet és amire helyezzük a figyelmünket az növekszik. Jah
ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!