Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Női haverjaim/barátaim szokták...

Női haverjaim/barátaim szokták fogdosni a mellkasom. Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok, relatíve izmos mellkasom, meg ámblokk felsőtestem van. (Nem vagyok testépítő azért, de fittnek vagyok mondható.)


A mellkasom alapvetően is indokolatlanul széles annak ellenére, hogy nem vagyok egy nagy ember.


Nem zavar az, ha nő haverok/barátok fogdossák a mellkasom, de volt aki mondta már, hogy ez nem feltétlenül fér bele a barátság fogalmába.


Mit gondoltok, tényleg túl sok?



máj. 22. 01:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sok lenne. Nőként elvárom, hogy senki ne fogdossa meg nemhogy a melleimet, semmimet engedély nélkül. Egyes nők meg úgy fogdosnak meg pasikat, mintha kötelező lenne, de ha valaki véletlenül hozzájuk érne, az már bűncselekménynek szamítana.
máj. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Valahogy mindig késő este jönnek elő az ilyen kérdések...
máj. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
#2 már csak a keménymag van itt
máj. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Én ugyanígy vagyok csak a farkammal.
máj. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
#4 Nő nem nyúlt még a farkadhoz soha.
máj. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#2 Mert mondjuk ekkor van időd ilyen mellékes dolgokon gondolkozni? Meg nem rosszból, de erről hazudni mondjuk pont nem lenne sok értelme. 😂 Ha nőcsábásznak akarnék tűnni (ami amúgy messze nem vagyok), akkor hidd el mást írtam volna.
máj. 22. 02:22
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
#6 Hagyd, nem érdemes vele vitába szállni.
máj. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Noren1989 ***** válasza:
17%
És eztàn le is szopkodnak szépen, rendesen?
máj. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Vmi bazái majomnak nézhetnek. Engem zavarna.
máj. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
18%
Azt te tudod eldönteni, hogy ravar-e téged. Inkább az lehet, amit 9-es írt, bazári majom. Nem lennék rá büszke. Ha csodálattal néznek, epekedve, akkor meg nyilván nem barátság.
máj. 22. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!