Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Engem sosem kedvel senki, mit...

Engem sosem kedvel senki, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Próbàlok kedves lenni, érdeklődni, megjegyezni dolgokat màsokról, de senki se kedvel meg. Sokféle módon próbàltam màr viselkedni, beszélgeztni. Rengetegszer ajànlottam fel programokat embereknek de senki " nem ér rà"

Màr nem tudom hogy mit csinàljak.

Fiatal nő vagyok és 1-2 barátnőt szeretnék.


máj. 24. 16:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Én ugyanez vagyok, csak fiúban.. A kedvességemmel, tapadósságommal űzök el mindenkit.. Olyan vagyok néha, mint egy dupla csokitorta cukormázzal egy diabéteszesnek...
máj. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért nem kedvelnek...nem biztos, hogy olyan jó természeted van mint amilyennek te látod magad.


Lehet, hogy hosszútávon nehezen viselnek el.


Van egy lány ismerősöm, ő is kedves ésatöbbi, de zárkózott is, és hirtelen haragú, csattanni tud, számára minden természetes h megtegyék érte...


na mindegy szóval buliban elviselik ahol piálnak, de normál körülmények között elmenni nyaralni vagy kirándulni már nem.

máj. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Aki sokféleképpen próbál viselkedni,csak azért, hogy megkedveljék az szorongó kötődésű. Aki általában behódol, tapad a másika, ultra kedves, szóval minden, csak nem természetes.
máj. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Én csak egy ölelésre vágyom. Nem szégyellem, pasi vagyok!
máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem ugyanavval az emberrel viselkedtem máskènt hanem mindig màssal.

Próbàltam tàvolsàgtartó is lenni.

Segítséget kérni, dícsértem x személyt stb stb semmi nem segít

Olvastam önfejlesztő könyveket is

máj. 24. 16:21
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

1. Kinézet. ( mert addig amíg nem szereted magadat más hogy is szeretne) Tudom nem igazán gondolnád hogy kapcsolódik a barátkozáshoz de számít!

Kezdj el magadon dolgozni, járj el edzeni, öltözz igényesen, csináltasd meg a hajadat körmödet stb. Az emberek automatikusan jobban vonzódnak ahhoz az emberhez aki jól néz ki és törődik magával.


2. Szeresd magadat elsőnek és utána keress barátokat meg párt.

Hidd el még ha tudat alatr is de megérzik az emberek hogy hogyan állsz magadhoz, és ha szereted azt aki vagy akkor azt meg fogják érezni rajtad. Elsőnek önmagadat építsd!

3. Légy másokkal türelmes, nem túl nyomulós, sose beszélj másokról negatívan, főleg ne magadról meg az életedről. Ha valami rosszul megy éppen azt tartsd meg magadnak. Ha majd nagyon jó barátod lesz megoszthatod vele, de az elején jobb a pozitív témáknál maradni, az emberek szeretik ha valaki mindig pozitív és sose bánt másokat, nem pletykál.

4. Légy sikeres, a sikeres emberekhez könnyebben vonzódnak , dolgozz az álmaidon, céljaidon. És máris kevesebbet fogsz foglalkozni azzal hogy hány barátod van, ha pedig sikeres vagy máris sokkal kiváncsiabbak lesznek rád.

5. Legyél érdekes

Olvass, tanulj és máris több téma amiről tudsz társalogni. Az emberek szeretik magukat olyan személyekkel körül venni akik okosak, vagy van valami különleges tudásuk. Ismerd meg magadat gondold át mi a te kedvenc hobbid és különleges oldalad és azt erősítsd aztán mutasd meg másoknak.

6. Keress jó helyen barátokat, vagyis ne is inkább keress hanem engedd el az ezzel kapcsolatos stresszt, nekem a jó barátaim teljesen véletlen jöttek, de mindet ott ismertem meg ahol én is mozgok. Suliban nekem kiskorom óta több évog nem voltak igazán barátaim, amióta pedig dolgozom méghozzá külföldön a divatszakmában, azonnal nagyon sok barátra tehettem szert. Ezek közül pedig van 4 olyan akit bármikor hívhatok és tudom hogy azonnal itt lesznek nekem.


Ne izgulj, építsd magadat és változtasd át az agyadat arról hogy kell barát arra hogy majd jön magától.

máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Èn örülnék ultrakedves tapadós fiúbarátoknak bulizós programhoz. Bp. N
máj. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#5


Mondom lehet, hogy nem látod magadon, hogy pontosan milyen is vagy.


Ha mások azt érzik, hogy nem érdekled őket, 1-2 szóval lerendezel egy beszélgetést, semmi érdeklődés, nem tudsz belekapcsolódni egy beszélgetésbe, zárkózottnak tűnsz, az látható rajtad, hogy téged senki nem érdekel különösebben akkor kirekesztik az ilyen embereket.


Volt egyszer egy hasonló barátnőm, kb. 1 évig próbáltam szóra bírni, de csak annyi jött ki a szájából, hogy aha, igen, persze.

Amikor szülinapos vagy csajos bulik voltak, oda eljött és ivott is rendesen, de ott sem beszélt sokat, meg esetleg koncertre jött még el, de csak ilyen bulikban volt nyitottabb. És ez csak 10 nap kb. 1 évben.


A többi nap, sehol nem volt beszédes az a lesz@rom típus volt, visszahúzódó, kb. mint aki sajnáltatta magát, hogy neki mennyire rossz az élete, másnak biztosan nem, természetes volt neki h érte mindenki megtesz mindent, meg elintéz helyette mindent a család a tesó stb.


Nem volt való társaságba.


Nem mindenki társas lény, ez okés, de ha már benne van odafigyelhetne. És persze mi szerveztünk mindent mi vittük mindenhová...aztán meguntam/meguntuk,.

máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted. Neked nincs kb saját személyiséged, hanem váltogatod az álarcokat és az a gáz ezzel, hogy fel se fogod, hogy nem ez a normális. Az a normális, ha önazonos vagy. Amíg ezt nem fogod fel, addig ne is várj csodát.
máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Amikor magamat adtam akkor sem volt sikerem a baràtkozásban
máj. 24. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!