Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetek ha nem számíthatok...

Mit tehetek ha nem számíthatok senkire, nincs senki, aki megért? Mi lehet egy ilyen embernek a jövője? Mire számíthatok még?

Figyelt kérdés

2013. szept. 7. 22:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Kicsit több infó?
2013. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mindig számíthatsz valakire,főleg itt gyakorin.
2013. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

21/L vagyok.

Igazából a családom miatt buktam ki most eléggé. Ebben a helyzetben úgy érzem nem nagyon számíthatok senkire :(

a családunkban úgy van, hogy bárki felidegesít valakit, az a haragját mindig rajtam vezeti le. Szóval mindoig én vagyok a h..lye.

2013. szept. 7. 23:44
 4/14 anonim válasza:
Ezt nem értem mondj egy konkrét példát. Mondjuk anyukád meg apukád összeveszik egymással akkor te hogy lehetsz hibás. Tényleg nem értem.
2013. szept. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

HÁháhá.


SZóval én 24 éves fejjel kezdek rájönni, hogy csak akkor indulnak be a dolgok, ha én forgatom a fogaskereket. Vagyis tényleg az ember a saját sorsa kovácsa. Lehet nyavalyogni én is szoktam, de attól még nem változik semmi. Persze az oké, hogy nem mindenki kezdi egyenlő esélyekkel, vannak akiknek nehezebb. De akkor is neked kell megragadni a többi embert és magadhoz csalogatni, hogy megszeressek és te is őket, és aztán lesz kire számítanod. He?

2013. szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem ez a zene nagyon sokat segített annak idején...


http://www.youtube.com/watch?v=EQw9w3FwynY

2013. szept. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

A felfokozott idegállapotban mindenki hajlamos nekem esni, vagy éppen nekem mondani a másikról való véleményét... Pl. Tesómnál szülőm nem helyesli a gyereknevelését, ezen összekapnak és felidegesednek, akkor elkezdi szidni a gyerekeIT. (tehát engem is) Mindig oda lyukad ki h.én meg még itthon merek lenni.

Tudom, hogy mindenki saját maga tehet arról h kire számíthat - elméletileg. De van ami problémán mások sem tudnak segíteni, sőt nem is érzik át a helyzetet mert ők teljesen máshogy gondolkoznak. Erre konkrét példám pl.egyetemre járok ott mkinek az a fontos hogy hogyan bulizzon / pasizzon stb. Nekem meg az, hogy mit segítsek itthon, hogyan jövünk ki hónapról hónapra mit hogyan oldunk meg. Lehet van hasonló emberke is de még nem sikerült találnom. Így a "barátokra" ilyen helyzetben nem számíthatok.

2013. szept. 8. 00:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha gondolod irj privátot hátha tudok segiteni! :)
2013. szept. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

A helyzetek a jellemedtől függően alakulnak ki, mint mindenkinek. Ugyan azokat a helyzeteket az emberek különbözőképpen reagálják le, külsőleg, belsőleg. Ebből adódik aztán az, hogy nem segítenének rajtad a "segítések" sem, mert egyszerűen csak járod az élet iskoláját, a helyzetek formálják, alakítják a jellemedet.


Ne búsulj, mindnyájan ebben a cipőben járunk, még ha nem is mindenkit szorít egyformán az a cipő.


Ha az vigasztal, gondolj arra, bizonyára azok sincsenek jobb helyzetben mint te, akik "bántanak", vagy legalább is ők sem elégedettebbek nálad.


Jó úton vagy, csak így tovább!

2013. szept. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tudod kérdező azt szoktam mondani a nagyobbik unokámnak 19 éves és tanul-- hogy menj fiam a szobádba ha forró a hangulat de semmiképp ne folyj bele és szólj bele semmibe, ha nagyapádat épp a guta kerülgeti.


tudod kérdező ha túlságosan sok a családban a gond (anyagi főleg)akkor azt nem egyformán viselik el az emberek-- aki nehezen az minden marhaságra ugrik és igy vezeti le a saját feszültségét.


Egy két mondatig vitatkozom csak!- aztán a gyerekeket beküldöm a szobájukba s én is a saját szobámba távozom-- Elég! kifelé! nem vagyok kíváncsi a hőbörgésedre! Ott van az asztalon egy százas és húzz el a futrinkába ott füstölögj!


szóval az a baj hogy egyik szülőd se hagyja abba a vitát-- ezért szükséges a szobádba vonulni, a testvéredet is, most épp tanulás cimén kimenteni.S akkor nem lesztek céltáblák.

2013. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!