Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barárnőm "hátba...

Az egyik barárnőm "hátba szúrt/szúr" folyamatosan, mit tegyek? (már ha lehet hátbaszúrásnak nevezni ezt)

Figyelt kérdés
Szóval már egy ideje tetszik egy srác, és ezt csak a barátnőmnek mondtam el. Amióta tudja hogy én szerelmes vagyok a srácba, folyton rá van tapadva szó szerint mindig mellé ül, fogdossa a kezét meg ilyenek (hozzáteszem, barátnőmnek más tetszik) sok emberre rá volt már így tapadva elvileg. mondtam neki hogy ez nekem eléggé rosszul esik és azt mondta hogy nem fogja elvenni tőlem a srácot. Most megkértem rá szépen, hogy ne állítsanak be közös profilképet, de azért is beállítottak és még a csaj hisztizett be mert szépen megkértem rá, mondván hogy nekem ez eléggé szarul esik. Látszólag nagyon nem érdekli hogy nekem ez fáj, és ugyanúgy folytatja hogy a seggebe van. Mit csináljak? Az is lehet hogy már elmondta a srácnak hogy nekem érzéseim vannak felé.
máj. 26. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nem baratkoznek ilyen alattomos figuraval. ;-)
máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam h ez fog tortenni:<
máj. 26. 14:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre senki nem szamit alapvetoen. De ha ezt csinalja, minek kene tovabb baratkozni vele?
máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Innentől tisztán láthatod, nem barátod.. sőt..
máj. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogy az. #1 írja, én sem barátkoznék ilyen alattomos lánnyal. Amúgy az ilyen nem barát, aki a másiknak fájdalmat tud okozni. A barát inkább arra van, hogy mellénk álljon és jó indulatú legyen.
máj. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 L.. István ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy nem is a barátnőd?
máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed hibás, nem a hátbaszúrást kellett volna idézőjelbe tenni, hanem a "barátnő"-t. Ugyanis ez a csaj nem a barátnőd.
máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem barát! Elmeroggyant. Ne barátkozz vele késöbb még rosszabb lesz
máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva eléggé meglepődtem mikor mindenki azt írja, hogy ő nem igaz barát, azt hittem hogy csak én reagálom túl az egészet...
máj. 28. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!