Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Folyamatosan "bánt" a legjobb...

Folyamatosan "bánt" a legjobb barátnőm. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk legjobb barátnők, és az elején még minden jó volt, néha átmentünk egymáshoz, minden nap beszéltünk, stb. De mostanában kerül engem, és ritkán beszél velem, és akkor is bunkó. Nem telik el úgy egy nap, hogy min. 10x ne mondaná hogy "mekkora egy b*z1 vagy", és hasonlók. Most is rámírt, de nem azért hogy beszéljünk, hanem hogy mekkora egy idióta vagyok (mikor mentem haza még teljesen normális volt, nem is beszéltünk azóta). Én nem tettem semmit ellene, nem tudom miért viselkedik így. Ez normális, és csak én reagálom túl? Nem szeretnék már vele jóba lenni, és biztos hogy ő sem velem, viszont 3 hónap (se) és megyünk gimibe, szeretném hogy rendbe jöjjön a barátságunk, de bármit csinálok én vagyok a hibás, egyszerűen nem tudok már mit tenni. Próbáljak jóba maradni vele, vagy hagyjam? UI: Bocsánat, ha valami nem volt érthető, a fogalmazás nem az erősségem.
2023. márc. 24. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

Látszik, hogy fogalmad sincs, mi a barátság.


Ez nem barátnő, engedd el.


Bár kétlem, hogy sikerülne felfognod azt, amit írtam.

2023. márc. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Tudom én is hogy ez nem normális, értem, csak nem tudom mi mást tudok csinálni. Nincsenek olyan emberek körülöttem akikkel barátkozni tudnék. Inkább legyek egyedül, vagy bírjam ki azt a 3 hónapot, úgy se látom soha többet utánna?
2023. márc. 24. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább hagyjad és kerüld el. Nem vagy köteles eltűrni a bunkó beszólásait. Mikor rádír, de nem kedves stílusban, ne is válaszolj


Az ember a barátaival kedvesen beszél. Ha nem, az annak a jele, hogy nem a barátja.

2023. márc. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjad neki, hogy ő meg egy kis döglégy által ostromolt rothadó ganéjdomb. Aztán ha nem tetszik neki, akkor mondjad, hogy neked se tetszik, ahogy ő beszél.


Amúgy meg nyilván engedd el az ilyent. Nagyon sajnálom, hogy nem tudod, milyen egy barátság. Ez nem az. Simán küldd el a búbánatos pék farkára, aztán inkább legyél egyedül, keress értelmes embereket.

2023. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minél tovább maradsz egy ilyen kapcsolatban, annál jobban tönkre fog tenni. Ha még erőlteted, lehet egész életedben nem fogsz merni mások felé nyitni, annyira lerombolja az önképed, önértékelésed.


Így beszél veled mert hagyod és látja hogy semmi következménye. Egy szőnyeg vagy neki, akibe a lábát törli.


Aki fél év alatt ilyen lesz, az sosem volt más. Mindig is ez volt ő, csak van egy maszk rajta, egy szerep, amivel behúz magához embereket, azaz elhiteti velük hogy ő nem ilyen. Te már tudod az igazságot, ha jót akarsz magadnak, akkor lezárod vele.


Készülj fel rá, hogy irgalmatlan kampányt fog rendezni ellened, hogy mekkora egy sz-r ember vagy, valószínűleg temérdek pletykával, amik hazugságok. Sosem volt a barátnőd és nem is lesz.


Ha zaklat, bánt, fenyeget a suliban, abban a pillanatban szólj az ofőnek, tanáraidnak, szüleidnek. Ne hagyd magad alázni.

2023. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!