Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm folyamatosa...

A legjobb barátnőm folyamatosan amikor együtt vagyunk és fotókat csinálunk,ki akarja rakni az instájára.Nagyon idegesítő,hogy besértődik,ha nem engedem.Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat instázik és a követőinek a snapchat nevét is megadta,meg kb.mindent kiad magáról és féltem őt,mert ez már kicsit szerintem sok...A privát profiljára akarja kirakni a képeinket,de onnan is bárki,akit a másik profiljáról ismer és ezért engedélyezte,hogy követhesse le tudja menteni a képet és ha a barátnőm törli is,neki megmarad...



Ezt barátnőmnek is elmondtam,de nem érti meg...



#kép #Instagram #Legjobb baránő
2023. febr. 26. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ne legyél a barátnője. Iszonyat idegesítőek az ilyen emberek.
2023. febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Közöld vele, hogy nincs rendben, hogy a képek fontosabbak neki mint a barátságotok. Ha nem érti meg akkor kezd el hanyagolni, hátha megtanul értékelni
2023. febr. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De nem tudnám elhagyni...Mondtam neki többször és olyan,mintha értné,de jön azzal,hogy ,,de xy-nal is raktunk ki képet,veled is kell,mert te vagy a legjobb baránőm"


És ezt amúgy azért csinálja szeri tem,mert a sulijában nem nagyon vannak barátai,és be akarja bizonyítani,hogy neki vannak barátai és most is nála vannak...


Azzal nem lenne bajom,ha csak elküldené annak az embernek,akit ezzel akar idegesíteni,de az instáján fent lenni...

2023. febr. 26. 18:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Szeri tem=szerintem
2023. febr. 26. 18:36
 5/5 A kérdező kommentje:

*De az instáján nem akarok fent lenni


Csak kimaradt...

2023. febr. 26. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!