Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ÁÁÁ! Elrontottam a szemöldököm...

ÁÁÁ! Elrontottam a szemöldököm szedését. Hogy hozzam rendbe? HELP

Figyelt kérdés
A jobb szemöldököm nem is lett rossz, de a bal elég ritkás... Valamit nagyon elrontottam! Mázli hogy van itthon szénceruza, ami halványan fog - ezzel kicsit rendbe tudom szedni. Mennyi idő alatt fog ez visszanőni? :S
2011. dec. 17. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyorsan vissza fog noni. 1-2 het passz.


Holnap irany a drogeria es vegyel rendes szemoldokceruzat - ne szenet kenj a fejedre- kb 500 forintert mar kapsz is.

2011. dec. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy kerdezd meg anyukadat hatha neki van otthon.

Egyebkent a szennel meg a szemcerka is jobb.

2011. dec. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal jobban tetszik, ha a lányoknak nincs kitépve a szemöldöke. (Legfeljebb ha, alul igazít valamit, hogy egyformább legyen), de nem felvékonyítva!

Sok lány azt hiszi, attól szebb, de sajnos, csak szemből látja magát, ha oldalról is látná, mennyit ront az arcán, rájönne ő is.


Tehát: hagyd szépen nőni, s amíg vársz, naponta gondolkozz el a szavaimon.

2011. dec. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy nem szép :( De szerettem volna igazítani rajta valamit, mert a szemöldököm formátlan volt és vastag.
2011. dec. 19. 17:46
 5/5 anonim ***** válasza:

# 3/4 16:39 vagyok

Próbáld meg egyszerre a két kezeddel, mutató és hüvelyk ujjaddal összefogva, középről kifele, végigsimítva "fésülni". Ezt akár többször is megteheted, reggel. Egy idő után megszokja.

A legfontosabb, hogy ne szégyelld önmagadat, mármint hogy milyennek teremtett a jó Isten. Te biztosan így vagy szép!

62/F

2011. dec. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!