Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Össze vesztem a barátnőmmel,...

Össze vesztem a barátnőmmel, mindent megpróbáltam már, de semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Össze vesztem az egyik 'barátnőmmel' aki elég messze lakik tőlem (200km), és még soha nem találkoztunk, de telefonon, msn-en, mikrofonon rengeteget beszéltünk. Annyira össze vesztünk, hogy azt mondta, soha többet ne keressem.Le írtam neki mindent,hogy nagyon sajnálom,könyörögtem neki hogy bocsájtson meg,tudja hogy fontos nekem..de semmi..Írtam neki egy levelet amit reggel feladtam elsőbbségivel a postán, elméletileg holnap délutánra ott van. Nagyon félek, mit reagál rá. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek jó ötlet, hogy elmegyek hozzá, és bocsánatot kérek? Örülne neki? Megbocsájtana? Azért nem mindenki utazna 200km-ert 1 bocsánatkérésért.De nekem ő nagyon fontos, bármikor számíthattam rá. *hülye válaszokat nem kérek. * L/14

2012. ápr. 26. 18:34
 1/2 anonim válasza:
Figyelj... Lehet, hogy nem fogsz velem egyetérteni. De én, saját tapasztalatból tudom, hogy egy barátság csak és kizárólag akkor lehet barátság, ha életetek eseményeit együtt töltitek. Ha látod az arcát, minden rezdülését, mozdulatát, reakcióját, tehát a személyiségét ismered. Ha élményeitek vannak együtt. Szerintem ő nem a barátnőd. Inkább a levelezőtársad. Igazából nem is értem, min tudtatok ennyire összeveszni. Úgy vélem, nem lehet annyira komoly dolog. Nem hinném, hogy emiatt le kéne utaznod hozzá, lehetséges, hogy csalódnál és nem ugyanazt kapnád vissza a valóságba. Lehetséges, hogy ő vele is ez lenne és nem örülnétek egymásnak. Tulajdonképpen mit mondtál neki?
2012. ápr. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát már én magam sem tudom,hogy barátnők voltunk-e.mondtam neki,hogy nagyon sajnálom ami történt,könyörögtem neki hogy bocsájtson meg,de semmi.. Pedig nyáron találkoztunk volna. Ha hétfőn elmennék hozzá bocsánatot kérni,vagy örülne hogy végre tudtunk találkozni,vagy ott hagy. Tudom hogy hol lakik,szinte mindent tudok róla,de azért kicsit félek hogy ha személyesen nem megbocsájt hanm megutál. Ma írt,hogy megkapta a levelet amit küldtemneki. Ahogy levettem belőle,örült neki,de ki tudja.
2012. ápr. 27. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!