Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogy aki nem jár bulizni és inni, annak nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

2012. máj. 6. 11:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

nekem e téren rossz és jó tapasztalatom is van


mit értesz buli alatt?

2012. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

12:28


Á fogalmam sincs, nem szoktam annyira eljárni, kisvárosi vagyok, itt pedig ilyen mulatós mixekre rázzák magukat. Viszont egy városi szórakozóhely már okés. De gondolok itt mindenfélére, házibulira(ismerkedés szempontjából ez a legjobb) stb.

2012. máj. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy az összes mai fiatalt csak a buli és a pia érdekli. Lehet szórakozóhelyeken is ismerkedni, persze, de ezen kívül számtalan más területe is van az életnek, ahogy korábban is írta már valaki. Más, ennél érdekesebb program is van.
2012. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

15:38


Én soha nem találok ilyesmit sehol. Hol vannak ezek? Muti már :D

2012. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Mert a szellemi leárnyékoltság határtalan.

S*ggfejekel ne foglalkozz, mert csak az idődet vesztegeted.

2012. máj. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Ezek szerint én hatalmas mázlista lehetek.


Életemben egyszer voltam buliban, az elég is volt. Nem szeretem a tömeget és a hangos zenét, utálok táncolni, nem szeretem az alkoholt. Sokszor lenéznek emiatt, már többször is megkaptam, hogy biztos nincs egy barátom se, csak otthon ülök egész nap és nincs életem stb. Ehhez képest olyan barátaim vannak, amilyenek a mai világban nagyon ritkák. Igaz, nem olyan rengeteg, de akik ilyen népszerű partyarcok és kb. 100 barátjuk van, azok közül vajon mind igaz barát, vagy csak haverok? Az én barátaim évek óta mellettem állnak, nagyon sokszor bizonyították, hogy bármikor számíthatok rájuk. Túl vagyok már egy-két nagyon nehéz időszakon, betegség, hozzátartozó halála, depresszió stb. de mindig ott voltak, hogy segítsenek. El tudunk együtt menni moziba, teázóba, sétálni, kirándulni, valamelyikünknél otthon konyhatündérkedni meg ilyesmi, közben jókat beszélgetünk. Segítünk egymásnak, ha kell, bármiben.


Egyébként ők néha eljárnak buliba. A legjobb barátnőmre pl. kb. 2 havonta egyszer rájön a bulizás, van is egy társasága, akikkel el tud járni, de velük a bulikon kívül alig van közös témája, nem olyan szoros a kapcsolatuk, mint velem. Elmennek szórakozni, utána másnap kitárgyalják a bulit, hogy milyen volt, aztán a következő buliig nem nagyon beszélnek.


Huszonévesek vagyunk egyébként, de kamaszkorunk óta barátok vagyunk.


Szerintem a bulizásnak semmi köze a barátsághoz, ez csak egy szabadidős tevékenység, amit vagy szeret csinálni az ember, vagy nem. Ha valakinek ez az egyetlen szórakozása, annak elég unalmas élete lehet, annyi minden mással el lehet tölteni a szabadidőt.

2012. máj. 6. 19:45
 17/25 anonim ***** válasza:
Ma 15:39: érdekes, hogy Te semmi mást nem találsz bulikon kívűl persze, ahhoz keresni is kéne, nyitottnak más dolgokra is...mondjuk kinyitni egy programfüzetet vagy szétnézni az interneten, vagy akár befizetni egy nyaralásra. Ja, igen, van, amihez nem árt, ha pénzed is van.
2012. máj. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
A Kérdezőnek pedig: tökéletesen jól látod, a szórakozóhelyekre járás is csak egy szabadidős tevékenység,és barátokat nemcsak ott lehet szerezni, hanem bárhol. Ott lehet, ahol hasonló az érdeklődési kör. Akik meg ezért "sajnálnak", mert nem jársz bulizgatni, azokra magasról tegyél, mert legalább nem vagy szűk látókörű.
2012. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:56


:D Nevetek, mert én mindenre nyitott vagyok, mégsem találok semmi programot.

A neten hol? Beírjam a keresőbe, hogy "programok"? Esküszöm próbáltam már de semmit nem találtam amihez ne kéne felutaznom pestre.

Programfüzet? Hol kapni ilyet?

2012. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
20:16, az előző kommentemben én felsoroltam néhány dolgot, hogy mi miket szoktunk csinálni a barátnőimmel de ezer más programot is ki lehet találni. Igaz, hogy sajnos tényleg szinte mindenhez kell pénz, de hát a buliba is legtöbbször van belépő, gondolom, iszol is valamit, az sincs ingyen. Ilyen az élet, mindenért fizetni kell :(
2012. máj. 6. 20:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!