Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, mit mondjak?

Mit tegyek, mit mondjak?

Figyelt kérdés
Igazából ez nem családi kapcsolat hanem "baráti" lenne. Van a szomszédunk aki nagyon idegesít. Én 6.-os vagyok ő pedig 3-ikos. Ha ki megyek az udvarra akkor ő is pont utánam ki megy. Aztán múltkor észre vettem hogy az apja az ablaknál van és pont engem néz de volt olyan amikor a tesója. Ilyenkor be megyek.A gyerek az őrületbe kerget mert addig nem hagy békén amíg nem játszok vele.Múltkor kiderült hogy szerelmes belém és sokszor monda nekem hogy jó képű vagyok.A kutyánknak mindig elkezd "nyalizni" az az simogatni meg minden ami engem idegesít. És ami borzasztóan az az hogy olyan erőltetett hangokat ad ki és eről tetett büfögést. A kacaja meg egyenesen sipító mintha a magas C-t énekelné.Múlt kor arra kért meg hogy mennyünk minden nap suliba.Én azt már nem bírnám ki. Mit tegyek mit mondjak neki?

2012. máj. 10. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
jaaaaj istenem .... :)))) Ne haragudj, de ez olyan vicces kis történet. Hirtelen azt sem tudom mit kéne tanácsolnom, talán indulj hamarabb iskolába? Nem derül ki, te fiú vagy lány vagy? Jóképű, akkor te biztosan fiú vagy. Szerintem lökd fel egy kicsit vagy hívd el a kutyát kiabálva, hogy sírjon, és utána biztos nagyon utálni fog téged, nem akar majd veled iskolába menni.
2012. máj. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:DD Okés én eddig azt mondtam neki hogy változik hogy mikor megyek suliba ha van kedvem(sosincs) akkor megyek 6:56-kor de ha nincs akkor meg 7:28-kor de akkor is mindíg evvel nyúz szval hátha van valami más...
2012. máj. 10. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!