Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barátaim, nincs...

Nincsenek barátaim, nincs senki, akivel beszélgethetnék. Hol tudnék ismerkedni neten?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl. itt is. Én is szoktam itt ismerkedni, csak mindig nagy a távolság. Mostanában kezdem a Hotdog.hu-t felfedezni, ott lehet szűrni városra is a keresésnél, nézegetem a közelben élők adatlapját, akinél látszik, hogy kevés barátja van vagy sok de ismerkedne, azoknak szoktam írni. Néhány netes levelezésem kialakult már így, egyikőjökkel sem találkoztam, mert nagyjából két hete regisztráltam. Innen a gyakoriról már több emberrel találkoztam, mert ritkán azért laknak a közelben is. :)
2012. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kicsit hasonló helyzet, bár én minden nap egy rakás emberrel találkozom, mégsem jövök ki jól velük. Régen chat.hun beszélgettem, nem rossz, a másik a wow, egy rakás embert ismerek onnan.
2012. máj. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én itt folyamatosan legalább 5-6 emberrel szoktam levelezni.
2012. máj. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
0%

lemész a helyi parkba, könyvtárba, uszodába, buszmegállóba, akárhová!


Csak ne a neten kezdjed, az a legszrabb..

2012. máj. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha hozzám odajönne a könyvtárban, parkban, uszodában, buszmegállóban, bárhol egy idegen akármilyen indokkal, biztos arra gondolnék hogy valami rosszban sántikál és igyekeznék minél hamarabb megszabadulni tőle.


Nekem sincsenek barátaim meg senki akivel beszélhetnék, de elfogadom. Sok embernek ilyen az élete. Nyilván azért mert tudnak kapcsolatot teremteni. Ez nem azért van így mert nem is vágynak rá.

2012. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!