Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor lesz már vége annak,...

Mikor lesz már vége annak, hogy olyan dolgokra mondjátok, hogy ciki, amikről senki nem tehet?

Figyelt kérdés
Senki nem tehet arról, hogy milyen magas, hogyan, és milyen ütemben fejlődik testileg, és nemileg, és arról sem tehet senki, hogy átázik menstruáció közben. Az sem ciki, ha valaki nem olyan zenét hallgat, mint a többiek, nem olyan műsort néz a tévében, vagy nem olyan könyvet olvas. Az meg pláne nem ciki, ha valaki kamaszkorában nem iszik, nem cigizik, nem bulizik, és nem szexel!!!

2012. máj. 7. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

Az ha valaki átázik menzesz közben, tényleg ciki. De erről sem az az illető tehet, akivel történt!!!

Akkor lesz vége, ha már végre benő a fejük lágya, és megkomolyodnak! Amíg valaki tini, erre esély sincs. Tisztelet a kivételnek, de én ezt tapasztaltam!

2012. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Egyetértek az elsővel. :)

Én pl. kifejezetten örülök annak, hogy engem nem vitt el a discos-láz, mint sok ismerősömet. Értem ezalatt, a discos zenét, a discozást, a piálást, sok esetben még a drogozást is, pasizást/csajozást stb.

Sőt, én örülök annak, hogy más az ízlésem, hogy nem vagyok olyan, mint a korombeliekből oly sokan.


Viszont amíg agyilag nem nőnek fel, mindig lesz valami, ami ciki lesz. Ez már csak ilyen.

17/L

2012. máj. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Hát pedig az baromi ciki, ha valaki átázik! Tegyen már, hogy ne ázzon át.. Ha meg annyira erős a vérzése, használjon super tampont betéttel. Érdekes, én sem áztam át soha, mert nagyon figyeltem erre...
2012. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

A lányok ma már 12-13 évesen menstruálnak. Szuper tampon, egy kislánynak! Grat!!! Ügyes vagy!!!


Amúgy jó esetben valóban idővel kinövik ezt a minden ciki időszakot, de van aki megreked egy bizonyos szinten....

2012. máj. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Miért ne használhatna super tampont? Ha olyan erős a vérzése, akkor simán használhatja. A hüvely meg tágul, okoskám.
2012. máj. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szerintem csak felfogás kérdése, hogy mi ciki. Én fiú vagyok, és nem tartom cikinek pl. ha egy lány átázik menstruáció közben. Nem röhögöm ki, és soha nem is röhögtem, még a suliban sem, mikor tanultunk a menstruációról és a nemi szervekről. Ha látnék egy lányt, hogy átázik, oda adnám neki a pulóverem, hogy tekerje a dereka köré. Ennyi. Ezt így kellene mindenkinek felfogni.
2012. máj. 7. 13:05
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja, köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. máj. 7. 13:05
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ciki, ha átázik, de épp elég ciki az neki magának, nem kellene vele ezt érzékeltetni. Tehát az lenne a jó, ha úgy viselkednének az emberek, ahogy a kérdező.

Egyetértek veled, de azt tapasztalom, hogy sokan, akik így gondolják, azok is sok mindenre azt mondják, hogy ciki, pl. ezek ellenkezőjére. Az se jobb.

2012. máj. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, én voltam a csúfolódás mindkét oldalán (ebből az egyikre természetesen nem vagyok büszke). Viszont így legalább tudom, hogy mi motiválja azt, aki csúfolódik olyan dolgokon, ami szerinte ciki. Azt is tudom, hogy mindig lesz olyan, aki ezt csinálja, tehát a kérdésedre a válasz: soha nem lesz vége :(


Viszont van jó hírem is: azért ez a dolog az életkorral változik, nem marad mindenki örökké kamasz. Vannak normális emberek is, olyanok is, akik még kamasz korukban is normálisan gondolkodnak - például úgy látom, hogy te is.


Egyébként - bár ezt nem kérdezted, de ide kapcsolódik - nekem az a tapasztalatom, hogy ez az egész cikizés azért megy, mert a csúfolódónak nincs elég önbizalma belül (csak megjátssza esetleg, de nagyon sérülékeny). Úgy próbálja saját magát fényezni, hogy a másikat lejáratja. Azt mondja a csúfolódással: "Én bezzeg soha nem ázom át!" "Én bezzeg 164 cm magas vagyok!" "Én bezzeg minden dolgozatra alaposan felkészülök!" "Én bezzeg soha nem veszek fel rózsaszín pólót!". Így talált valamit, amiben ő a jobb, amiben lefőzte a másikat (mert a másiknak esetleg jobb jegyei vannak, udvariasabb, kedvesebb - viszont felvett egy sárga hajgumit. Hú, de ciki, nyilván a hajgumi sokkal fontosabb, mint hogy valaki jól tanuljon).

2012. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne használhatna super tampont? Ha olyan erős a vérzése, akkor simán használhatja. A hüvely meg tágul, okoskám.


A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.


Mond, te lány vagy?! Szűz, érintetlen lánynak szuper tampont?! Beszélj már egy nőgyógyásszal mit ajánl?!

Max. minit, az meg erős vérzésnél annyit ér mint halottnak a csók!

Az a baj, hogy olyan könnyű okosnak lenni, arra viszont egyik észlény sem gondol milyen sérüléseket okoz másoknak!

Az unokahúgom még mini tampont sem tud használni, mert fáj neki. Viszont egy éjszakai betét nem bír ki neki egy órát sem. Volt orvosnál, elvileg minden rendben van nála, csak ilyen szerencsétlen típus. Bizony volt, hogy elázott, és sikeresen megalázták az okosok!

Szóval, ennyit erről!


De elárulom ezt nem lehet kinőni! Most, hogy már vannak gyermekeim tátott szájjal hallgatom, ahogy az anyukák marják egymást: szoptat/nem szoptat, császáros/nem császáros, kendő/kenguru....

2012. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!