Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom azt mondja h pont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondja h pont jó vagyok így de én ezt nem tudom elhinni.!?

Figyelt kérdés
Azt mondja h jó vagyok így meg minden.. de én ezt nem hiszem el ezért nap mint nap kb. 200 kcal-t eszem.. mit csináljaak? :OO
2012. ápr. 18. 16:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
miért nem hiszed el neki?
2012. ápr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

fordulj pszcihológushor és kezdj el normálisan enni mert különben meghalsz!

ez anorexia.

én is voltam anorexiás és hidd el jobb,ha minnél előbb kigyógyulsz belőle.

2012. ápr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anorexiás.. :) és azért nem hiszem el neki mert szerintem dagadt vagyok..!
2012. ápr. 18. 16:52
 4/23 anonim ***** válasza:

Nekem nagy a fenekem, vastag a combom, sajnos csípő környékén eléggé telt vagyok.

Elegem lett, elkezdtem egészségesebben enni, tornázni. Párom első mondata az volt, hogy csak akkor csináljam, ha magam miatt akarom. Ha miatta, akkor ne, mert neki így vagyok jó.


Hidd el neki, és egyél normálisan.


Amúgy áruld már el, mit eszel, hogy 200 kcal-ban benne van és nem ájulsz el?

2012. ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Diavolino44 ***** válasza:
Az hogy dietazol meg sportolsz attol csak jobban fogod erezni magad!! Eloszor mindig magadnak kell tetszened utana a parodnak!!
2012. ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

hogy értsd meg...ajj.

szóval: mi a véleményed a vörösökről? undorítő a fehér bőrük, szeplősek, igaz? na, szerintem irtó szexik. látod, két külön vélemény. lehet, hogy a barátodnak tetszel, magadnak nemn (pont mint előző esetben a vörös, érted). mi oka lenne hazudni? de ha így is bizonytalan vagy, állj elé, és kérdezd meg, hogy őszintén kérdezed, kész vagy lefogyni, tetszel-e neki stb..

2012. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Miért nem hiszed el neki? Én ebből azt vonam le hogy nem szereted/bízol meg benne annyira hogy elhodd neki.

Ha azt mondta akkor 2 lehetőség lehet.

1 dagadt vagy és így akarja növelni az önbizalmad

2 nemhiszel nki pedig tényleg nemvagy az

2012. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
háát.. annyit ettem tegnap is h :egy pohár kakao egy vajas kifli és egy pohár víz.! ez ugy kb. 200 kcal.. :D ésnem ájulok el.. max hányingerem van. de az elmúlik mindig.. :):)
2012. ápr. 18. 17:01
 9/23 anonim ***** válasza:

Nemkéne magad hányingerig éheztetni.

Inkáb sportolj valamit ha annyira leakarsz fogyni bár nemértem miért nem hiszed el neki.

Mondjuk én ha kicsit dagadtabb vagyok akkor sem érdekel mert a páromnak jó vaggyok ráadásul azért szex közben elég jól megizzadok. Mondjuk én az aktív maszti híve vagyok szóval inkább az mint hogy éhezz.. :) hidd el ha eléggé szeret jó vagy neki úgy ahogy vagy 21/L

2012. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
de igen anorexiás vagy
2012. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!