Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyenek az igazi barátok?

Ilyenek az igazi barátok?

Figyelt kérdés
Én már évek óta legjobb barátomnak tartok 3 embert. Soha nem bántanám meg őket, sok mindent megtennék értük. Általában úgy látszik, hogy ők is a barátaim,de leginkább 3asban beszélnek és mikor én bármit is mondok rám szállnak és nem hagynak békén. Néha úgymond, kicsit meg is vernek. Nem érzem magam boldognak, de lehet hogy ilyen barátokat érdemlek... Szerintetek mit tehetnék :((((( ? (tudom ez egy kicsit szánalmas, de ...)

2012. máj. 14. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki olyant érdemel amit ertűr s hagy. Te érzed, hogy ez nem jó, ezért is kérdezted meg itt. Álj ki magadért s keress olyanokat akikel boldog vagy.
2012. máj. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Velem és egy barátnőmmel is pont ugyanilyen történt. Pár éve volt egy kis klikkünk, két másik barátunkkal, de ahogy telt az idő, egyre inkább kezdtek bántani minket. A barátnőm összeveszett velük, én még úgy, ahogy tartottam a 'barátságot' , de ennek csak az lett a vége, hogy kihasználtak és a hátam mögött röhögtek rajtam. Aztán otthagytam őket. Ők ketten szereztek új barátokat, egy másik kört, amibe nem szívesen tartoznék. Úgy érzem, jól tettem, hogy kiszálltam.

Ismerd fel, ha csak szórakoznak veled! Állj a sarkadra és keress mást, biztosan találsz új, jobb barátokat.

Sok sikert :)

2012. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mi az,hogy kicsit megvernek néha?! Sürgősen keress más barátokat,mert ezek nem azok.
2012. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

"Sajnos" az elsőnek igaza van. Kicsi az esélye hogy majd magától megoldódik a helyzet, és szuper hiper barátaid lesznek.


Velük nem vagy boldog. Ok, ennyi. Ne komplikáld túl meg próbálj meg racionalizálni, hogy óóó de biztos így meg úgy, nem,, ők szar barátok. Ha nem azok lennének akkor jól éreznéd magad, tele energiával.


Szóval sok sikert.

2012. máj. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az ilyenek egyértelműen nem igazi barátok, bár ezt valószínűleg te is tudod.
2012. máj. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!