Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szoktak lerázni az...

Hogyan szoktak lerázni az ismerőseid, barátaid?

Figyelt kérdés
Elég érdekesnek tűnik nekem az, hogy mindenki olyan "elfoglalt" manapság. Szerintem ez annyira átlátszó kifogás, vagy tényleg létezik, hogy valakinek nem akad 1 órája a másikra 1 hónap alatt se? Szerintetek totál hülyének nézik az embert, amikor azt gondolják, hogy hihető az, ha valakinek csöppnyi ideje sincs a másikra hónapokon keresztül akár? Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra és történetekre bármi olyannal kapcsolatban mint "Bocsi, elfoglalt vagyok, holnap ezt csinálom, azután meg azt..." (ja, és a végén még azt is el akarja hitetni, hogy napi 12 óra programja van féléven keresztül...).

2012. máj. 28. 10:58
 1/3 anonim válasza:

Nálunk a következő a szitu: Amikor szingli valaki, mindig ráér. Amint a barátaimnak lesz barátjuk,hirtelen totál szerelmesek lesznek és csak az adott embernek kezdenek élni. Akkor általában rosszul vannak, egyfolytában takarítanak vagy rokonok mennek hozzájuk... Ha nincs senkijük akkor csak simán lustaságról van szó(sokan ma már megelégednek annyival, hogy lehelyezik a popsijukat a gép elé és online csevegnek)!


23N

2012. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"Nem érek rá", "Dolgom van", "Más programom van". Ha ez túl gyakran előfordul, az mindig gyanús és annak rendszerint a barátság megszakadása a vége. Tapasztalat.
2012. máj. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is folyton ez van.Aki ilyen sokszor lemondja,annál én már nem is próbálkozok,mert minek?Semmi értelme.Ha nem akar velem lenni,akkor hiába minden.Ha sikerülne is rávenne,hogy találkozzunk,már az sem lenne az igazi,ha ő nem érzi jól magát.
2012. máj. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!