Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak olyan barátok, akik...

Vannak olyan barátok, akik barátnak mutatják magukat, de eközben utálnak?!

Figyelt kérdés

Nálam többször is előfordul ilyen, és kíváncsi vagyok,

hogy hogyan ismerhetem fel a valódi barátaimat a hamisaktól.

Adnátok pár tippet, hogy mit csináljak?! Hogyan tehetném próbára az illetőt?



2012. jún. 22. 00:42
 1/4 anonim válasza:
Hát ha mondjuk bajba kerülsz, akkor megpróbál segíteni, a hamis barát meg inkább megpróbál lelépni gyorsan, nehogy segítenie kelljen, a hamis barát mindenben segítséget vár, és csak akkor megy oda hozzád, ha valamit akar, de segíteni nem akar, meg alapból nem is érdekled...
2012. jún. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!!
2012. jún. 22. 01:34
 3/4 anonim válasza:
Nekem nincsenek ilyen ismerőseim, de igazából én nem is nagyon látom a logikát az ilyen viselkedésben. Akik a barátaim, azok szívesen töltik velem a szabad idejüket, jól érzik magukat a társaságomban. Aki viszont utál, az nem szeret velem lenni. Miért tettetné bárki is, hogy jól érzi magát velem, mikor igazából nem így van? Csak magának árt az ember, ha elpazarolja valaki olyanra az idejét, akit nem szeret. Még ha valami gazdag, híres vagy befolyásos ember lennék, akkor megérteném, hogy érdekből nyalizik, de egy teljesen átlagos, szegény családban élő ember vagyok, semmi extra nincs bennem.
2012. jún. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kérdező: Inkább, csak olyanok, akik kibeszélnek és olyan ítéleteket hoznak, amik nem igazak.


Ha valóban próbatételt szeretnél tenni, hozz össze valamit (buli, összejövetel, akármi), ahol megtudod, hogy valóban barátok vagy sem.

Ha ez nem, akkor kérj szívességet tőlük és meglátod mennyit is érnek nálad/neked. ;)

2012. jún. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!