Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mégis mit tehetnék még?

Mégis mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmmel nem beszélünk már több mint 2 hónapja, mert csináltam egy baromságot (nagyon berúgtam, de nem mondtam részegen semmit, csak maga a berúgásért haragudott meg) Ő olyan lány aki nem cigizik, nem iszik csak nagyon nagyon ritkán, ellentétbe velem, mondjuk nem viszem túlzásba de cigizgetek, inni csak bulikor iszok. Ezért elméletileg nem vagyok való a társaságába és rossz hatással vagyok rá. Nem tudom de ez hülyeség szerintem és nem is tőle tudtam meg hogy ez a baja velem. Érte megváltoznék teljesen mert hiányzik és ő volt a legjobb barátnőm.. :/ Azt se értem ,hogy miért állítja ezt, "rossz hatással vagyok rá" én soha nem kértem h cigizzen velem vagy igyon ő magától csinálta..többször is próbáltam vele beszélni írtam neki üzenetet is de mégcsak nem is válaszol találkozni nem akar..

Próbáljam elfelejteni vagy mégis mit tehetnék ??



2012. júl. 16. 20:07
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha te is hiányzol neki,akkor majd jelentkezik.
2012. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem iszik, akkor számára ijesztő és visszataszító lehet egy részeg embert látni, főleg ha ismerős és szereti is. Lehet, hogy ez a baja. Én is pont ilyen vagyok mint a barátnőd (sőt még "rosszabb",:D én ezeket teljesen kizárom) és a legjobb barátnőm olyan mint te. Ha belegondolok, hogy ilyen történne, hát biztos, hogy nem örülnék elsőre és kellemetlen lenne. Viszont biztos, hogy normálisan tudnám magam érezni vele végülis, de csak vele és miatta, senki másért nem lennék hajlandó ezt elviselni. Lehet, hogy a ti kapcsolatotok nem ilyen szoros vagy már előtte sem bízott benned valamiért.
2012. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, csak azt győzzem kivárni..
2012. júl. 16. 20:18
 4/11 anonim ***** válasza:
velünk is teljesen ez volt!! én voltam a rossz lány ő meg az aranyos . végül én bocsánatot kértem és megváltoztam vagyis nem iszok előtte és nem cigizek xd
2012. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Inkább a barátnődet akarod feladni, mint a cigizést és italozást? Ígérd meg neki, hogy felhagysz mindkettővel, ha megéri a lányért.
2012. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát tudom és igen én a rosz ő a jóó :)

El se tudnátok képzelni milyen jóba voltunk tavaly nyáron..aztán suliidőbe kezdett meginogni ez az egész nem nagyon beszéltünk csak hébe hóba kicsit eltávolodtunk de még rendbehozható volt..aztán mostmeg pff

Amugy nem nagy cigizésnek számít szerintem egy dobozzal egy héten jó buliba több, de életembe 2x voltam totál részeg abból 1x vele :D amugy nem iszok én max citromos sört stb..

2012. júl. 16. 20:35
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és érte feladnák mindent, mondjuk ahogy mostanába viselkedik...lehet megfontolnám
2012. júl. 16. 20:38
 8/11 anonim válasza:
ha tudod hol lakk esetleg menj át hozzá és beszéljétek meg a dolgot.
2012. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
kérj tőle bocsánatot és szerintem legközelebb ha vele vagy jobban jársz ha nem iszol alkoholt.(előző voltam egyébként)
2012. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az ilyen nem is barátnő...ennyiért besértődni...
2012. júl. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!