Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Nincsenek barátaim...

Mit tegyek? Nincsenek barátaim, rossz a nyaram.

Figyelt kérdés

"Elsőnek is kérlek titeket csak rendes normális válaszokat adjatok."


Itt a nyár a lazítás meg minden,de én azt se tudom mit tegyek, leírom nektek egy napomat :


3-4 óra környékén kelek fől.Elmegyünk a szüleimmel a közeli bevásárló központba (plázába) eszünk iszunk vásárolgatok,elmegyek közbe anyuval a konditerembe.Hazamegyünk 8óra fél 9 fele kb minden egyes nap hajnali 2:30 3:00-ig fönt vagyok.


Nos,evvel az lenne a problémám,hogy olyan rossz látni,hogy osztály társaim ismerőseim rokonaim mind jól érzik magukat nyáron pizsi buliznak,lejárnak parkokba,barátaikkal vannak.Én meg avval próbálom magam vigasztalni,hogy vásárolok minél drágábbat meg minden,1 hétig minden egyesnap ilyen 2ezer 3ezer forintokat kértem anyuéktól is,adtak is mert már vagy 3 éve nem kértem 1 forintot se.Az ismerősök osztály társak meg avval bosszantanak,hogy direkt írogatják interneten,hogy "de jó volt ez a mai nap is XY-nal meg vele és vele" meg ilyesmi,tudom csak úgy idegesíthet valami ha hagyod is,de akkor is olyan rossz,hogy nekem nincsenek barátaim.Utolsó bnőm 4 éve volt,de egy másikért ott hagyott(2 évig voltunk bnők) osztály társaimról szó s lehet,tudom mindenki azt modnja változtass akkor magadon valamit,de hiába változtatok,ha ők meg még arra is irigyek ha új zoknit kapsz.Az egyik osztály társam pl olyan,hogy 1 hétig minden jó bnők vagyuk hétvégén elviszem vidámparkba,strandra másik héten meg csúnyán néz rád és hozzád se szól.Na a többi meg csak még rosszabb,talán azért mert 5 napig együtt vagyunk utána meg elkényeztetem őket,mindenhol én fizetek stb.Mit tegyek?Már 3 éve minden nyaram unalmas.Tudom már csak 1 hónap van a nyárból,de úgy szeretném,ha jó lenne.



2012. júl. 18. 02:33
 1/6 anonim ***** válasza:
furcsán fog hangzani, de most mindezt ezt felejtsd el! Ha azon keseregsz mid nincs, akkor sose lesz igazán kedved semmihez. Most húzz egy vonalat, "kezdj új életet". Mintha egy új helyre mennél, ott sem volnának kapásból barátaid. Keress olyan elfoglaltságot ami boldoggá tesz, és majd lesznek olyanok akik szintén szeretik azt csinálni, akikkel közös témád lesz.
2012. júl. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én is egyedül vagyok egész nyáron s én sem találom fel magam mindig, annyi különbséggel, hogy nekem sokszor még rendes kajára sincs pénzem.. szerintem te nem is vagy olyan szar helyzetben.. ha van lóvéd, bárhova elmehetsz, találhatsz akármilyen elfoglaltságot, mert ki tudod fizetni..
2012. júl. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Fizesd be magad egy táborba. Vagy tánctanfolyamra. Nyelvtanfolyam is jó választás. Aztán ott az új arcokkal tudsz majd programot szervezni.
2012. júl. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

én is nagyjából ilyen vagyok.semmit sem csinálok egész nyáron.délután kelek fel ha egyáltalán lefekszem, későig fent vagyok (mint látható most is) bár nem járok el sehova sem mert nincs kivel.szüleimmel sem.

nos, hogy valami hasznos félét is mondjak szerintem próbálj meg barátkozni új emberekkel.pl menj el koncertre, vagy valami (most nem jutott más eszembe).vagy próbálj szerezni magadnak pasit vagy barátnőt ha fiú vagy.jelenleg nincs más ötletem.

remélem nincs sok hiba benne és remélem segítettem valamit.19F

2012. júl. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

"3-4 óra környékén kelek fől.Elmegyünk a szüleimmel a közeli bevásárló központba (plázába) eszünk iszunk vásárolgatok,elmegyek közbe anyuval a konditerembe.Hazamegyünk 8óra fél 9 fele kb minden egyes nap hajnali 2:30 3:00-ig fönt vagyok."


Ez a pár mondat azt sugallhatja, hogy plázacica vagy. Minden nap ezt csináljátok?

Mi az, hogy mindenhol te fizetsz? Fizesse mindenki a saját részét.


Ez a látszat, lehet, hogy nagyot tévedek, mivel nem ismerlek:

Olyan, mintha lenne egy gazdag faterod, aki fizet mindent, így megjelenésedben is elkülönülsz az osztálytársaidtól. Lehetséges, hogy beképzeltnek tartanak, és aki barátkozik veled, az meg jól lehúz anyagilag, meghívatja magát veled mindenre.

2012. júl. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat nagyon hasznos volt.Amúgy nincs apukám elhagyott,úgy 1 éves lehettem.

Utolsónak:Igen ez az első benyomás(gondolom).Nem vagyok plázacica,nem tehetem meg ezt.Nem ruhákat szoktam vásárolni,utálok ruhákat vásárolni,nem vagyok kibékülve az alakommal,ezért is járok mindig konditerembe.Pasizás meg ki van zárva.: )))..Nem is szeretnék,de nem is engedik meg.Ami nagy gond még velem,hogy nagyon gátlásos vagyok,kisebb koromban 9-11 évesen nagyon sok támadást kaptam,egy csoporton belül ahova jártam..: (((..nem jó vissza gondolni rá.

2012. júl. 19. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!