Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én mozgok rossz társaságban,...

Én mozgok rossz társaságban, vagy tényleg nincsenek ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek beszélgetni bármiről, értelmesen. Nem csak felszínes témákról, hanem vallásról, tudományokról, politikáról, pszichológiáról, bármiről. De nem találok hozzá partnert. Úgy érzem, hogy mindenki inkább könnyed témákról beszélget. De én meg ilyenekről szeretek. A barátom is azt mondta, hogy ne legyen ennyire komoly. De hát miért? Nincsneke már ilyen fiatalok?
2010. jan. 5. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, és én találtam is egy társaságot, akikkel úgy éreztem hogy teljesen egy hullámhosszon vagyok... de sajnos az exem is hozzájuk tartozik, és amióta szakítottunk, a többiekkel is megszakadt a kapcsolatom, eléggé kétségbeejtő, mert sem előttük,sem utánuk nem találtam ilyen embereket sehol... ):
2010. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi én is szeretek ilyenekről beszélgetni,és biztos vagyok benne,hogy valaki meghallgat és elbeszélgettek.

De azért kicsit lazulj el,és próbálj másról is dumálni,és ha látják,hogy te meghallgatod a könnyed témákat,akk ők is meg fognakk hallgatni téged ,szerintem :))))

2010. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is szeretek ilyen dolgokról beszélni! Ez nem komolyság, hanem értelem kérdése... Miért lenne már valaki véresen komoly attól, hogy szeret normálisan beszélgetni?

Tuti vannak ilyen emberek csak mi nem találunk..:)

2010. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy nem tudok laza témákról beszélgetni. És meg is hallgatnak. Csak azt mondják, hogy jó, oké. Vagy hogy igazad van. De én szeretnék esetleg vitát is, ütköztetni az érveinket, a gondolatainkat.
2010. jan. 5. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki vagy :)


De tetszik a vita ötlete. Szívesen állok a rendelkezésedre.


priv. mail. > adj msn címet és vitázhatunk, persze kulturált keretek között.


Esetleg véleménycsere is jöhet bármilyen témával kapcsolatban :)

2010. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!