Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kell ilyenkor tennem?...

Mit kell ilyenkor tennem? Többilent

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó haverom.. A gond csak az, hogy amikor a barátommal találkozok ő is jön. Persze mindig megkérdez vagy engem vagy a barátomat előtte. A barátomnak nincs semmi gondja vele és nekem se, legjobb barát.. De mostmár szeretnék kettesben lenni a barátommal és idegesít hogy nem tudok. Most is teljesen idegbeteg vagyok, hogy pofátlanul írta hogy "mégis jövök ma" .. De délután úgyis feszült leszek de azért normális. De most mit csináljak? Megmondani nem akarom a haveromnak szóval.. Valaki segítseeeen :(

2012. júl. 30. 10:54
 1/2 Pantika válasza:
Probáld neki megmondani ,hogy most te és a barátoddal csak ti ketten akkartok lenni.Vagy hazudhatsz is ha akkarsz ,de avval lehet megbántod.Én ilyen fiút már rég leráznék magamól.Bár igaz ,hogy engem csak kihasználnak a barátaim ,de azért tudok egy és mást!:)Szóval vagy leázod örökre és megbántod vagy titokban probálsz elmenni.Ja és nyugi én is idegeskedek eleget ,kivéve miotta rájöttem ,hogy csak kihaszálnak.
2012. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hazudni nem szeretnék, de holnap végre valahára kettesben leszünk..:)

óó sajnálom:///

2012. júl. 30. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!