Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek jó ötlet? Van vmi...

Szerintetek jó ötlet? Van vmi tippetek hozzá?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmnek hamarosan eljön a 21. szülinapja,és vmi személyessel akarom meglepni. Azt találtam ki,h az egyik fotózgató ismerősömet megkérem,h csináljon rólunk közös képeket,amiknek nyárias, "barátnős" hangulata van.és abból csinálnék neki egy albumot. (Buli fotókon kívül nincs "normális" közös képünk,de a barátságunk megérne már párat:D)

Ezt meglepetésnek szánom,csak annyit mondanék neki a biztonság kedvéért,h öltözzön csinibe a talinkra:D

Felkészülnék,h egy gyors sminket fel tudjak dobni neki,mert amúgy hétköznap nem nagyon sminkeli magát,de a képekre nem árt az alapozó,szempillaspirál,és némi szájfény.

Úgy gondoltam,h csinálhatnánk fagyizós,színes jégkásás vagy épp egy cukrászda teraszán sütizős képeket,illetve a parkban a szökőkútnál és a tónál néhányat,azok úgyis kedvelt fotózkodó helyek:) Van még vmi tippetek? Vagy egyáltalán ti örülnétek ilyen ajándéknak?



2012. júl. 30. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos. Csináld meg!
2012. júl. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem, neki is tetszeni fog! Eszembe jutott még a buborék fújás, mindketten szeretünk bolondozni!:)
2012. júl. 30. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!