Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ezzel bajuk?

Miért van ezzel bajuk?

Figyelt kérdés

Szombaton falunapok voltak.. barátnőmhöz lejött két fiú haverja (még csütörtökön) hogy itt töltik a szünet végét. (a srácok tesók) és egy úttal be is mutat minket egymásnak.. tök jól el voltunk.. este utca bál után felesz vagy mert és társai (fél 1kor itthon voltunk) bnőmnél aludt a két srác de külön szobában aludtak..

de amúgy tök össze haverkodtunk minden..

A két fiú most 9.es.

Mi 3-an lányok most 8.-os.

Nem ittunk (alkoholt) nem cigiztünk stb.

Mégis máris mennek az össze súgások a hátunk mögött.. és mindjárt kezdődik a suli.. a fő "ellenségek" pont osztálytársak.. -.-"

Már most látom a Fb-os kiírásokat, kép kommenteket.. előre érdekel mi lesz suliban.. xddd

Jaa és jön a két srác jövő hétvégén is.. :'DD

Mi bajuk van velünk?? Csak féltékenyek vagy mi van? o.O



2012. aug. 28. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hol a gond?!
2012. aug. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
én sem értem a problémádat
2012. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Mondjuk ha értelmesen fogalmaznál, értenénk is a kérdést.
2012. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Azt nem értem h te végülis annak örülsz h suttognak rólatok, vagy zavar? Ha jól meg vagytok, összehaverkodtatok akkor örülj neki, és ne foglalkozz a pletykákkal. Vagy ha akarod majd az osztályban ha tényleg cikiznek, akkor elmondhatod azt ami igazából történt. És lehetséges h féltékenyek, de az is lehet h csak bunkók. :)
2012. aug. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Már Te magad megadtad a választ. Igen azok.
2012. aug. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A kérdés hogy miért baj ez nekik és mért kell minden olyat kitalálniuk ami amúgy nem igaz?

Egy részről vicces.. más részről bosszantó mert közük semmi..

2012. aug. 29. 10:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert miket találtak ki?
2012. aug. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A két példa ami leginkább felbosszantott: Úgy be voltunk rúgva hogy nem is emlékszünk mi volt.. és ebből jött hogy még együtt is aludtunk.. -.-
2012. aug. 29. 12:59
 9/12 tüptürüptürüpp válasza:

Azért csinálják ezt, mert ők nem tehetnék meg amit ti igen és ez szúrja a szemüket. Ne ugorjatok az ilyenekere, mosolyogjatok nagyokat!;)

Megjegyzem az nekem is szúrja kicsit a szemem, hogy 13/14 éves barátnőd és csak úgy beállít hozzá 2 15 éves fiú, hogy amúgy ott töltik a szünetet.. :)

15/L

2012. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
gyökerek és ennyi. ki az aki azzal menőzik, hogy mennyire volt berúgva és mit csinált tudat alatt? nevetséges... még jóhogy nem igaz.
2012. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!