Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok a cserkészetről?...

Mit gondoltok a cserkészetről? Ti azok vagytok? Tapasztalatok? Szerintetek melyik csapat a legjobb Magyaro-n :D?! Köszii

Figyelt kérdés
cserkészet, hobbi, sport, közösség, barát, jó, csapat, szám, csapatszám, csapatnév,

2012. szept. 2. 19:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
11%
A cserkészetet!!Akkora eggy ostobaság!!Hogy minden eggyes vackot úgy kell megtanulni eggy könyvbõl,amit eggy normális ember fejbõl tud!Meg méghogy közel a természethez pff...........Ja és ha te itt tanulsz meg tüzet rakni meg egyéb ilyeneket,akkor nem kétes hogy kettõnk közül ki az ostoba. -.-"
2012. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
74%
Milyen könyvre gondolsz? A cserkészet lényege pont a cselekedve tanulás. Nem kell semmit sem igazából bemagolni, még a cserkésztörvényeket sem, mert annak is meg van a módja, hogyan adják át az újoncoknak. Lehet, hogy tüzet rakni bárki tud, de mond ezt egy budapesti gyereknek, akinek a csirkét állatkertben kell mutogatni :P ><. És valószínűleg egy egész "falu" felépítésére természetes anyagokból sem biztos, hogy bárki képes :P. Vagy pl. ahol én lakom/jártam suliba egyszer sem találkoztam azzal, hogy hogyan is lássak el egy sérültet stb. De ha te ennyire tudod, amit egy cserkésznek tudnia kell, ajánlom, hogy menj el STVKba, és csinálj egy csapatot!
2012. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Közel a természethez ... nomád tábor, szerinted?!
2012. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
100%

Ja, tüzet rakni mindenki tud, én is tapasztaltam egy grillparti során... Kokszra rá a fél liter fáklyaolaj, vagy petróleum, és már ég is :D


Na de tudsz-e egy erdőben, eső után tüzet rakni, úgy, hogy csak azt használod, amit ott találsz (papírt sem!), és 1 rosszabb esetben 2 darab gyufával meg is gyújtod? Megnézném...

2012. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Szerintem magát mondja annak mert a cserkészet nagyon király dolog :) én büszke vagyok :)
2012. szept. 28. 17:03
 16/22 anonim válasza:
100%

Cserkész vagyok igen.Büszkén vagyok rá.

Sok helyre eltudtam utazni és sok barátot barátnőt szereztem a cserkészet segítségével.

Sokan irigykednek rá mert szinte minden évben ki megyek külföldre a cserkészet segítségével,nagyon kedvező áron.

2013. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
100%
én még nem vagyok cserkész, majd csak áprilisban leszek:) még újonc vagyok. de szerintem az egyik lekirályabb dolog a világon:)
2013. febr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó cserkészként látni ezt a lelkesedést. Kár, hogy itt ahol én lakok már nagyon hiányában vagyunk az utánpótlásnak. :/ Az egyenruha hordása meg valami extázis. Tudni, hogy tartozol valahová, szerintem büszkébb vagyok rá mint egyes emberek a diplomájukra. Tehát fiatalok Vas megyében szorgosan keressétek a cserkészetet!!!
2013. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
100%

Nemtudom hogy hívják ezt az érzést,de mikor cserkészekkel vagyok együtt,vagy rajtam az egyenruhám,sírni tudnék a boldogságtól,annyira szeretem a cserkészetet,és nagyon nagyon büszke vagyok hogy cserkész lehetek,számomra ez nem egy hobbi,hanem egy életstílus,el sem tudnám képzelni hol tartanék nélküle:))))))

Nagy kár szerintem hogy a velem egykorúak,vagy a kicsik inkább gépeznek,tévéznek,diszkóznak,vagy akármi mást,de nem akarják kipróbálni a cserkészetet,pedig ez egy nagyon király egyesület és jobb útra téríti a fiatalokat.

16/L

2013. jún. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

A cserkészet életem legjobb döntése! Órákig ecsetelhetném, hogy mi a jó a cserkészetben, de ha egyvalamit ki kéne emelnem, akkor azt mondanám, hogy a közösség! :)


929 szám az igazi csapatszám! :D

quantara mera!! a legjobb dolog a Földön :D <3 CSERKÉSZET

2014. máj. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!