Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az új suliban nincsenek...

Az új suliban nincsenek barátaim, mit tegyek? 15/L

Figyelt kérdés
Szóval most lettem kilencedikes, és senki sincs az osztályban, akit régebben ismertem volna. Minden szünetben próbálok beszélgetni valakivel, de azt vettem észre, hogy csak én beszélek. Őket meg nem érdekli. Sajnos mindig egyedül vagyok, míg a többiek csoportokba rendeződve röhögnek valamin. Ez nagyon rossz érzés, minden reggel bepánikolok, hogy megint egy egyedül töltött szörnyű napom lesz.. tudom, még csak egy hét volt a suliból, de máris kirekesztettek :S

2012. szept. 8. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Miket szoktál beszélni és milyen stílusban?

Régebben voltak barátaid?

Mi az érdeklődési köröd?

Szüleid mit szóltak a problmádhoz?

Szép lány vagy? Fiúkkal és lányokkal is próbáltál beszélni?


Még nincs miért elkeseredned...

2012. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Kérdezd is a másikat, akkor majd ő is beszélni fog.

Egyébként meg ne pánikolj, még csak egy hete jártok suliba! A barátságok, társaságok nem alakulnak ki ilyen gyorsan, egyelőre mindenki nyilván ahhoz húzódik, akiket korábbról is ismert. Meg nyugodtan menj oda a csoportokhoz, nevess velük, próbálj bekapcsolódni a beszélgetésekbe!

2012. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát mindenféléről beszélek(pl.: hű, nagyon tetszik a felsőd, én is szeretem az azték mintát, vagy te tanultál angolra, ugye milyen nehéz volt? stb.)Igen a régi osztályomból van két nagyon jó barátnőm, akikkel a mai napig jóban vagyunk (csak ugye, most már a suli miatt nagyon ritkán találkozunk..) hogy mi az érdeklődési köröm? hmm, hát eléggé sokrétű vagyok, erre most nem válaszolnék. :) A szüleimnek is elmondtam (na jó szinte minden nap erről nyafogok nekik xd) azt mondják, hogy erre idő kell, hogy kialakuljon stb. Mondjuk igazuk van, de most ez tényleg nagyon rossz érzés :/

Hogy szép vagyok-e? xDD hát nem akarok beképzeltnek tűnni, de igen. Sokan mondták már rám, hogy szép vagyok.

A másodiknak pedig nagyon-nagyon köszönöm a válaszát, megpróbálok a leírtakhoz alkalmazkodni :))

2012. szept. 8. 19:52
 4/10 A kérdező kommentje:
ja és leginkább csak lányokkal beszélgetek, de ha egy fiú szól hozzám (ami nagyon ritkán fordul elő) akkor persze kedvesen válaszolok neki.
2012. szept. 8. 19:53
 5/10 anonim válasza:
detto ;) írok privit ha nem baj!
2012. szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele. 2 nagyon jó barátom volt a suliba de az egyik már hatodikba felköltözött Pestre és a másik hetedik osztályba fél évkor költözött el. Mind ketten több száz KM-re. Most nyolcadikos vagyok. Egyetlen egy barátom sincs. Mindig egyedül gubbasztok a padban ráadásul 2-3 tahó osztálytársam folyamatosan piszkál. Már alig várom hogy végezzek az általános sulival mert tulajdonképpen a gimi úgymond egy újrakezdés és ott hátha akadok legalább 1 barátra(legyen az fiú vagy lány) :)

14/F

2012. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sok sikert, tanulj sokat a felvételire, hogy felvegyenek oda ahova szeretnél menni. Addig is kitartás! (na jó ezt részben magamnak is mondom xD) :))
2012. szept. 10. 20:36
 8/10 anonim válasza:

Velem is ugyan ez a helyzet csak én már 10-es vagyok >.<

nekem van egy régi osztálytársam is még az általánosból de az is beállt bandákba és jókat röhögnek rajtam! -.-"

Sikerült pár jófej embert találni nagy nehezenxd .. én azt csináltam hogy leültem valami szimpatikusnak és rendesnek látszó emberke mellé és kérdeztem valamit pl.: "Nemtudod mennyi az idő? Milyen óra jön?" ilyesmiket, aztán ha válaszolt kérdeztem még valamit és elkezdtünk dumálni ;)

Én csak azért nem találtam sokáig barátot/havert mert olyan suliba járok ahol (szinte) csak tuskók vannak, én meg egy félénk köcsög vagyok és leginkább csak csesztetnek és kihasználnak xd

Ui.: Leírtam a fél életem de remélem azért hasznos is van benne >.<'

2012. szept. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi, hogy leírtad :) hát én is próbálok beszélgetni, de őket is lehetne nevezni "tuskó osztálytársaknak" xD és én is eléggé félénk vagyok, szóval, na. xDD
2012. szept. 11. 17:11
 10/10 anonim ***** válasza:
na mi a helyzet ? :D
2013. aug. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!