Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nincsenek barátaim, depresszió...

Nincsenek barátaim, depressziós vagyok és teljesen egyedül vagyok?

Figyelt kérdés
suliba mindig mindenhol egyedül voltam, mindig engem piszkáltak és kiközösítettek. emiatt nagyon zárkózott vagyok és nem merek senkihez sem közeledni, és így barátkozni sem merek mert egyszerűen félek az emberektől. már itthon is annyira cikinek találom hogy állandóan itthon ülök és nem megyek sehova mert nincs kivel! régen voltak barátnőim és sokszor elhívtak, de már kb 3-4 éve nincs senkim. félek hogy barátom sem lesz soha. szerintetek mihez kezdjek? amúgy utálok erről beszélni, mert cikinek találom, de valahol azért mégis kell (mondjuk egy ilyen oldalon.) változtatni szeretném de nem merek lépni!
2012. aug. 29. 20:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
változtatni szeretnék**
2012. aug. 29. 20:06
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,hasonló a helyzetem.Pedig nem vagyok egy életképtelen ember.
2012. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
úgy látom nem sok válasz érkezik pedig fontos lenne.
2012. aug. 29. 20:42
 4/11 anonim ***** válasza:
ha kérdeztél válaszolunk. Most mit vársz?
2012. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerinted miért nincsenek barátaid? Mondjuk túl jól tanulsz vagy múlt generáció ruháit hordod, vagy valamit mondj, amivel tudunk tanácsot adni. Az is lehet, hogy túl szókimondó vagy és akarva akaratlanul megbántasz másokat, és még csak észre sem veszed...kit tudja. Mesélj kicsit magadról!
2012. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
16, és azért nincsenek mert csendes vagyok, nem beszélek senkihez mert félek tőlük. tudtok valami tanácsot adni? hogy hogy kéne barátkoznom így?
2012. aug. 29. 22:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de egy normális ember, bármily csendes és visszahúzódó is legyen, még alakít ki kapcsolatokat, beszélget, vannak barátai; csak mondjuk nem 5 emberrel beszélget egyszerre, hanem csak eggyel. Az egyedüllétednek biztosan van valami oka, lelki sérelme. A probléma gyökerét kell megszüntetni, nem pedig csak a tüneteket enyhíteni, legyünk jó lélekorvosok.


Nézz magadba! Menk el sétálni, találj új hobbit (kosár, kézilabda, foci), mindegy, csak közösen kelljen másokkal csinálni. És nyiss mások felé, nem fognak megenni!

2012. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kérdésed végéből ítélve te is sejted, hogy ha nem lépsz valamit, akkor egyedül maradsz... szóval valamit mindenképp csinálnod kell, mert kívülről nem fog jönni senki, hogy megmentsen!


Jársz iskolába, vagy valahova emberek közé? Mert ha igen, akkor azt javasolnám, próbáld meg megkeresni a hozzád hasonlóan visszahúzódó embereket, és ővelük próbálj meg barátkozni. Biztos sokkal jobban kijönnél velük, mint a buliarcokkal.


Addig is, amíg ez összejön, próbálj meg minél többször szót váltani emberekkel, akár csak pár szót a szomszédokkal, boltban az eladóval, ilyesmik, nem kell hosszan beszélgetni, épp csak kommunikálni egy picit, hogy szokjad a beszédet és az emberi társaságot.

2012. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szinte ugyanez az én bajom is 16 is vagyok most meg sulikezdéskor para hogy megint elb*szok mindent :/
2012. szept. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Diamond ♥ válasza:
nekem pont ugyanez a helyzet.Olyan,mintha én írtam volna a kérdést.De én 1 év múlva hatosztályos gimibe megyek,és begpróbálok barétokat szerezni.Én is nagyon félénk vagyok,de eldöntöttem,hogy végre nem hagyom majd hogy piszkáljanak.Miért félünk egyáltalán?Kk azok,akik piszkálnak?Senkik?Mi történik ha visszaszólunk nekik?Semmi.Én így gondolkozom.
2012. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!