Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim? Kor 33

Miért nincsenek barátaim? Kor 33

Figyelt kérdés
Vagy aki volt hová tűnt?Vagy miért nem találok akkor helyette?Vagy 30 felett nem barátkoznak emberek?

2012. szept. 26. 19:11
 1/7 anonim válasza:

Nem ismerem a barátaidat, így nem tudom megmondani, hova tűntek.


Én ugyan csak 23 éves vagyok, de ugyanezt vettem észre, hogy lemorzsolódnak a barátok előbb utóbb..Mert mindenkinek megvan a saját élete, éli a napjait... Engem ez sokáig bántott, hogy sok éves barátság után így eltűnnek az emberek, de talán nem is voltak igazi barátok.


Kb 2 éve van két új barátom, akikkel nagyon jó, közeli lett a kapcsolatom, és már nem bánom a "régieket". Tovább kell lépni. Ez van sajna..

2012. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Ennyi idősen már mindenkit a pénz motivál a barátkozásnál.

Próbálj meg hobby körökből barátokat keresni, pl. sportolni jársz, gombát szedsz, mittomén...

2012. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak 22 éves vagyok, de ugyan ez a helyzet. A régi barátaim eltűntek, az új ismerősökkel pedig nagyon felszínes a viszony, nem jöttek létre igazi barátságok. Lehet hogy ez a korral jár, sok emberrel beszéltük, hogy ők is így érzik. Sokszor csak közös érdeklődés tart össze embereket. Jó ötlet a hobbi, vagy munkahelyeden is ismerkedhetnél.
2012. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idős korra, már kialakult baráti köre van az embereknek és nem szívesen barátkoznak (bár mondjuk ez általánosítás-én pl szeretek barátkozni) Amúgy meg nem nagyon lehet, mert? Munkahelyre dolgozni járunk be, diszkóba már nem járunk. Én pl játszótéren, vagy hobbikörön ismerkedek, barátkozok-nem túl sikerrel.
2012. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
kevesebb idő, kevesebb energia, többnyire a komoly kapcsolatok is visszatartják a barátokkal való találkozást, és szerintem ahogy idősödik az ember, egyre kevésbé társaságfüggő
2012. szept. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.Interneten vannak oldalak,ahol barátokat lehet találni,lehet valakinek sikerül is nekem nem igazán,kisvárosban élek,és itt alig akad aki szeretne barátot.A távolabbiak pedig pár levél után megunják a dolgot.Igazatok van ha a régi ,gyerekkori barátok eltűntek,megkoptak,akkor nem sok esély van újat találni.Hobbim az sajna nem nagyon van,gyermekem nincs ,ez is nehéz,akinek van szinte szóba sem akar állni velem,mert úgy érzi talán Én nem tudok vele beszélgetni a gyerekekről.Na mindegy csak jól eset kipanaszkodni magam.

Még egyszer köszönöm a válaszokat.

Sziasztok

2012. szept. 27. 08:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem könnyű barátokat találni,tényleg nagy szerencse kell ahhoz,hogy olyat találj,aki önmagadért szeret és nem érdekből.Sok sikert.
2012. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!