Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy viselkedjek? Pár éve a...

Hogy viselkedjek? Pár éve a legjobb barátomnak hitt személy csúnyán átvert. Hosszú ideig tartott míg feldolgoztam. Az Élet abba a helyzetbe hozott, hogy évek múltán ismét találkoztunk, egy állásinterjún, ahol én is a felvételi bizottságban voltam.

Figyelt kérdés
Nem akartam felvenni, de a többség úgy döntött, felvesszük. Én nem akartam részt venni az interjúztatáson, amikor megtudtam, hogy jön kértem a főnököt, hagyjon ki most engem.De nem. Most a felettese vagyok. Nem lenne érett dolog szivatni, nem is akarom, de valahogy mégis éreztetni akarom, hogy milyen rossz volt, amikor átvert. Szeretném, hogy érezze.

2012. nov. 20. 15:31
 1/1 anonim válasza:
Esetleg, ha négyszemközt beszélnél vele, és utána úgy kezelnéd, mint a többieket...
2013. márc. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!