Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a babak beszelnek...

Szerintetek a babak beszelnek egymassal?

Figyelt kérdés

En szerintem igen

Egyszer kiskoromban a tesom azzal szarakodott hogy magnòra vette a gügyögésem es ilyen hulyen beszelt hozzam.Kb fél éves lehettem anyu szerint.Es emlekszem arra gondoltam hogy ez mekkora idiota minek gagyog itt nekem :D Itt nem voltam meg egy eves sem.Csak masztam.

Meg anyu es a baratnoje toltak minket engem meg a no lanyat a babakocsiba.Felakartak menni lifttel es beszorult a ket babakocsi :D

En meg a masik baba (aki azota is baratnom :) ) egymasra neztunk es elkeztunk rohogni :D

Voltam kb 1 eves.Ezeket anyu is megerositette szoval tenyleg tortent ilyen.

Szerintetek a babak tudnak egymassal kommunikalni??Mert szerintem legalabbis amire en emlekszem igen.

Bocs a helyesirasert telefonrol irok :)

16/l


2012. nov. 30. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a babák nem kommunikálnak egymással. Egész pontosan fogalmazva a babák bőgnek, gagyognak, mosolyognak. Ez is a kommunikáció egy formája. De hogy egymással nem beszélgetnek,az hót sicher.
2012. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Az emlékezőképesség 2-3 éves kor körül alakul ki, tehát nem emlékezhetsz a fél éves korodban történtekre.
2012. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hat pedig megis emlekszem :)

Direkt rakerdeztem ezekre anyutol es azt mondta hogy ezek megtortentek :)

2012. nov. 30. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, kommunikálnak egymással. És még azt is tudják, hogy nagyjából kortársak, "jobban megértik egymást, és nevetgélhetnek együtt. (az emlékeidnél kicsit keveredhetnek, amit már rólad meséltek a felnőttek egymás közt és hallottad, nem tudod a saját tapasztalattól elkülöníteni) Az ikreknél meg külön titkos nyelv is kialakul ezalatt. Volt erről fenn youtube-on egy film: két ~15 hó körüli vitázik. Halandzsa nyelven - de határozottan vitatkoznak, nagyon édes, de nem találom:)))
2012. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem :)

Hatarozottan emlekszem meg a gondolatomra is . Errol sosem beszeltek anyuek nekem de megis emlekszem.

Amugy tudom melyik az a video :)

2012. nov. 30. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!