Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi lehet a (legjob...

Szerintetek mi lehet a (legjobb) barátommal?

Figyelt kérdés

Egy kedves jó fej srác, de az utóbbi időben egyre több furcsa dolgokat csinál. az utóbbi hónapokban sokszor van, hogy sehova sincs kedve menni, engem és a másik 2 jó barátunkat mindig szívesen lát, de ha menni akarunk valahova sétálni vagy csak beülni mindent elkövet, hogy ne kelljen eljönnie otthonról, a vége mindig az, hogy menjünk hozzá mert ő nem akar elmenni sehova... (igazi okát nem tudja talán még ő sem)

vannak napok mikor egész napra eltűnik (facebookról, telefont nem veszi fel stb), nem kel ki estig az ágyból aztán pár napig megint jókedvű bejárná a világot, néhány nap és megint olyan mint a mosott sz.r, nem tudja magát elfogadni, ő csúnya stb... utána ismét néhány nap pörgés jókedv stb..

szerintetek mi állhat a háttérben?



2012. dec. 15. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem drogozik..

azok szoktak így viselkedni.

2013. máj. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán mániás depressziója van.
2013. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egyik sem. :S
2013. jún. 3. 00:41
 4/4 Tomika8874 válasza:
én is ezt csinálom XD. Egyszerű lustaság
2013. jún. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!