Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek bocsánatot egy...

Hogyan kérjek bocsánatot egy olyan velem egykorú lánytól akinél már egyszer próbálkoztam? Nemet mondott, de én bocsánatot akarok tőle kérni és újra kezdeni vele.

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi miatt kell bocsánatot kérned?
2010. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert amikor próbálkoztam nála akkor egy kicsit nyomultam,és ő megharagudott rám,és azóta utál.De én ki akarok békülni vele és máshogyan újból próbálkozni.
2010. dec. 30. 10:41
 3/14 anonim ***** válasza:
Menj oda, és mondd el neki ezt úgy, ahogy itt leírtad. Ilyen egyszerűen. Csak lássa rajtad, hogy a bocsánatkérésed őszinte.
2010. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Személyesen már próbálkoztam,de elküldött.Most levélben szeretnék próbálkozni,és ha akkor vissza ír,találkozna velem akkor személyesen is bocsánatot kérek tőle.Csak nem tom,h mit irjak a levélbe,hogy hatásos legyen
2010. dec. 30. 11:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez már a zaklatás határait súrolja, szóval vedd a lapot, és lépj tovább. Legközelebb majd szerenádozol az ablaka alatt?
2010. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
bármit megtennék őérte,akár az életemet is feláldoznám,csak,hogy bocsásson meg nekem
2010. dec. 30. 11:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha bármit megtennél érte, akkor tartsd tiszteletben a döntését és akaratát, vagyis hagyd békén. Ha ezt az egyet nem tudod érte megtenni, akkor valójában nem érte tennél meg bármit, hanem azért, hogy ő a tiéd legyen. Ez pedig önző dolog. Keress mást, sok szép lány van a világon!
2010. dec. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem azért akarok bocsánatot kérni,h az enyém legyen,hanem mert tiszta szívemből szeretem.És ha a közelemben van akkor úgy érzem,h bármit megtehetek
2010. dec. 30. 11:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Pedig úgy tűnik, neki nincs szüksége a bocsánatkérésedre, különben elfogadta volna. Ha szereted, jót akarsz neki. Ha jót akarsz neki, tiszteled az akaratát. Ha tiszteled az akaratát, nem zaklatod tovább. Sajnos, ez néha így megy. :(
2010. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bízzál az időben, hátha megenyhül.
2010. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!